ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Nymburk a MS Sloveč-Sloučená
KLUBOVÉ PODZIMNÍ ZKOUŠKY RETRIEVERŮ
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Sloveč - Sloučená - 28.10.2011
Vrchní rozhodčí: Miloslav Šafařík


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Vítězové - foto Ing. Jan Horyna
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 body cena Titul
1. LR Blackthorn Gandalf Petr Bubeník 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R Vítěz zkoušek, CACT
2. GR Erwin Tadeas Aurea Rosa Barbora Pánková 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R CACT
3. GR Carmen Bohemian Ariston Martin Ventluka 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R res.CACT
4. GR Clever Daisy Pouštní vítr RNDr. Zuzana Mandelová 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I.  
5. GR Fidorka z Droužkova Marie Šustová 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I.  
6. LR Jessi ze Zámek Ribry Josef Haltuf 4 4 4 4 3 4 4 4 3 4 180 I. res. CACT
7. GR Argo z Borových lesů Ing. Petr Jílek 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 179 I.  
8. LR Blackthorn Dubhe Jaroslava Bubeníková 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I.  
9. LR Chit z Temné jeskyně Doc. Ing. Petr Valenta 4 3 4 4 4 4 4 4 2 4 175 II.  
10. FCR Black ze Starého Brázdima Lenka Skřivanová 4 3 4 4 3 4 3 4 2 4 169 II.  
11. GR Afrodité Flores Vitae Veronika Hubíková 4 2 4 4 3 4 3 3 4 4 166 II.  
12. LR Zar Gala z Vinice Pavel Liška 4 4 4 4 3 4 2 4 2 3 166 II.  
13. FCR Alicia z Andělského vrchu Michaela Kudlačová 4 2 4 4 4 4 4 2 2 4 158 II.  
14. LR Caramelle Cream Belle Moravia Mgr. Radka Ulmannová 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 176 III.  
15. LR Zachary Górska Fantazja Petra Tůmová 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 176 III.  
16. LR Rozette Górska Fantazja Radka Štencelová 4 3 4 4 1 4 4 4 1 2 147 III.  
17. CCR Leana Gypsy's Soul Mgr. Ivana Rindošová 3 1 4 4 2 4 2 2 1 4 129 III.  
  GR Aldy z Údolí Bobravy Marcela Krečmerová - 0 4 4 3 - 1 - - - neobstála
  GR Apollón Flores Vitae Veronika Hubíková - 3 - - - - - - 3 - odstoupila
  FCR Akim od Turoveckých rybníků Miroslav Uherek - - 4 4 - - - - - - odstoupil
  GR Buddy Pouštní vítr Gabriela Nedošínská - 3 4 4 - - - - - 0 neobstála
  LR Polina z Havlova dvora Jana Chlustinová - 2 - - 1 - 1 - - 0 neobstála
  LR Angelee z Královských lesů Pavel Čečetka - 0 4 4 3 - 3 - - - neobstál
  LR Woodquarter Gundog's Alabama Michaela Tomcová - - - - - - - - - - nenastoupila

Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – chování po výstřelu,  7 – vodění psa, 8 – poslušnost a ovladatelnost, 9 – paměť k aportu, 10 – přinášení

Rozhodčí - Milan Kříž, Mgr. Klára Tydlitová, Petr Patočka, Milan Řezníček, Ing. Jarmila Pokorná, Josef Ouzký, Jindřich Vágner, Jaroslav Mach

 Sponzoři: Obec Sloveč, ZS Sloveč a.s., EDEN – koupelny.cz, Krmiva P-K.cz

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák