ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
s OMS Jindřichův Hradec a MS Nová Huť
Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT, res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Chlum u Třeboně - Nová Huť 22. - 23.10. 2011
Vrchní rozhodčí Ing. Jan Horyna


Výsledky - P. Krutský
Účastníci - foto P. Krutský
Vítězové - foto P. Krutský
Obrazem - foto P. Krutský
 
Poř.Pes LosPlem. Vůdce 1   2  3   4  5   6  7   8  9  1011 1213 1415 1617 1819 2021 22Cena BodyTitul Volba
1 Arleta z Kolbyho vršku 2 GR Prašivková Jana 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 4 I. 364 CACIT, CACT, nej. pole, Vítěz zkoušek 2: vodič
2 Ashakiran Riverdance Bohemia 22 LR Bárta Petr 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 43 4 44 4 4 I. 360 r.CACIT, CACT, nej. les 2: vodič
3 Princess Jackie Chlupaté štěstí 11 GR Urbánková Hana 33 4 44 3 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 4 I. 353 r.CACT 2: vodič
4 Larry z Havlova dvora 17 LR Hlinová Jindřiška Ing. 43 4 42 4 33 3 44 4 44 4 44 4 44 4 3 I. 335 r.CACT 2: vodič
5 Carlsson Dynasty Anah 5 GR Zelenková Markéta 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 42 4 44 4 4 II. 356  2: vodič
6 Art´s Ginny Tercius 10 FCR Žampach Pavel MUDr. 24 4 44 4 44 4 42 4 44 4 43 4 43 4 3 II. 337  2: vodič
7 Chuck Berry Artemis Gold 6 GR Boguaj Stanislav 43 4 44 4 44 3 44 4 33 4 43 3 24 3 4 II. 318  2: vodič
8 Atreus Flores Vitae 14 GR Noll Jakub 43 4 44 4 44 3 42 4 42 4 44 3 24 4 4 II. 314  2: vodič
9 Keepers od Himalájského cedru 4 LR Doležal David 43 4 44 4 44 4 44 4 32 4 42 3 24 3 3 II. 311  2: vodič
10 Evergreen Vetcare Bohemia 15 GR Mošničková Vlasta 31 4 44 4 44 3 44 4 44 4 43 4 44 3 4 III. 334  2: vodič
11 Lenda Moura Soul 23 GR Tíkalová Zuzana 43 4 44 4 44 2 44 3 44 4 41 4 44 4 4 III. 333  2: vodič
12 Bastien z Makových dvorů 18 GR Jílek Petr Ing. 41 4 34 4 34 4 44 4 44 4 44 3 44 4 4 III. 333 nej. voda 2: vodič
13 Barca Chessy z Vlčích luk 20 CBR Korda František Ing. 44 4 44 4 44 1 44 2 24 4 41 4 24 3 3 III. 302  2: vodič
14 Cora Aschinta Libami 1 CBR Hůzlová Zdeňka 34 4 44 4 24 3 22 4 34 4 44 3 23 3 4 III. 300  2: vodič
  Energy for Fun Brdské zlato 3 GR Štorková Libuše MVDr. 40 4 44 4 44 4 44 4 44 4 43 4 44 4 4 neobstál2: vodič
  Princ Damian Chlupaté štěstí 21 GR Lang Roman 44 4 44 4 44 4 44 - -- - -0 4 -- - 4 neobstál2: vodič
  Darina z Vlčích luk 12 FCR Kotyzová Tereza Bc. -- - -- 4 0- 4 44 4 44 4 43 4 -3 4 - neobstál2: vodič
  Phalco Chlupaté štěstí 16 GR Soukupová Blanka 44 4 34 - 44 - -- - -0 - -- - -- - - neobstál2: vodič
  Daisy Zlatá kudrnka 13 GR Klasna Michal 44 4 34 - 44 - -- - -0 - -- - -- - - neobstál2: vodič
  Akira od Perlové studánky 19 FCR Kořenská Zdeňka 21 4 40 - -4 - -- - -- - -- - -- - - neobstál2: vodič
  Ike z Vlčích luk 8 FCR Žampachová Eva MUDr. -- - -- - -- - -0 - -- - -- - -- - - neobstál2: vodič
  Sequins Shakira 9 GR Míšek Pavel -- - -- - -- - -0 - -- - -- - -- - - neobstál2: vodič
  Baby Loony Rusty Love 7 GR Martikánová Petra -- - -- - -- - -0 - -- - -- - -- - - neobstál2: vodič
  Aniččina Trinity Rusalčino Údolí 24 FCR Kubešová Lucie 0- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - - neobstál2: vodič

Disciplíny:
1: Následování (les), 2: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (les), 3: Přinášení vlečené srstnaté (les), 4: Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50 m (les), 5: Odložení (les), 6: Vodění psa (les), 7: Chování na stanovišti (les), 8: Poslušnost a ovladatelnost (les), 9: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling (voda), 10: Přinášení kachny z hluboké vody (voda), 11: Dohledávka pohozené kachny (voda), 12: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 13: Navádění na 2 ks pernaté - handling (pole), 14: Slídění s dohledávkou (pole), 15: Přinášení vlečené pernaté (pole), 16: Chování po výstřelu (pole), 17: Paměť k aportu - marking (pole), 18: Nos (pole), 19: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 20: Přinášení pernaté, 21: Přinášení kachny, 22: Přinášení srstnaté

ROZHODČÍ: Lucie Šeráková, Ing. Irena Erhartová, Břetislav Uchytil ml., Miroslav Pecháček, Vladimír Kolín, Ing. Jarmila Jindřichovská, Jiří Sikora, František Bárta st.

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák