ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů,
 ve spolupráci s OMS Strakonice a MS Libějovice
V. Mezinárodní soutěž retrieverů
se zadáním titulu CACIT, res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního řádu ČMMJ
Libějovice 15. - 16.10.2011
Vrchní rozhodčí - MVDr. František Šimek


Výsledky - P. Krutský
Účastníci - foto P. Krutský
Vítězové - foto P. Krutský
Obrazem - foto P. Krutský
 
Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů
Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10111213141516171819202122CenaBody TitulVolba
1 Kerry Chlupaté štěstí 4 GR Nollová Iva 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 4 I. 364 CACIT, CACT, Vítěz zkoušek, Všestranný vítěz retrieverů ČR 2011, nej. voda 2: vodič
2 Airin od Stříbrných Rud 2 FCR Valentová Alice 43 4 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 43 4 4 I.R 359 r.CACIT, CACT 2: vodič na volno
3 Arleta z Kolbyho vršku 3 GR Prašivková Jana 43 4 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 4 I.R 359 r.CACT, nej. pole 2: vodič
4 Dorris Aurea Rosa 18 GR Píchová Eva 44 4 44 4 44 4 44 4 43 4 44 4 44 4 4 I.R 359 nej. les 2: vodič
5 Art´s Ginny Tercius 15 FCR Žampach Pavel MUDr. 34 4 44 3 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 4 I. 358 r.CACT 2: vodič
6 Advance Coal od Habrovického rybníka 11 FCR Dragounová Alena 43 4 44 4 43 4 44 4 44 4 44 4 44 4 4 I. 353   2: vodič
7 Ike z Vlčích luk 12 FCR Žampachová Eva MUDr. 44 4 44 4 33 4 44 4 42 4 44 4 33 4 4 II. 336   2: vodič
8 Luckas Chlupaté štěstí 5 GR Urbánková Hana 44 4 34 3 44 2 44 4 23 4 44 4 24 4 4 II. 321   2: vodič
9 Exquisite the Dream Team 13 GR Šustová Marie 41 4 34 4 43 4 34 4 44 4 44 4 44 4 4 III. 335   2: vodič
10 Caya z Ledenických zahrad 17 LR Brom Jan4 4 43 3 44 4 34 4 44 1 44 4 43 4 44 III. 331   2: vodič
11 Ligustr Cotoneaster 7 LR Hoff Wladyslaw 44 3 42 1 23 4 34 2 43 4 44 4 33 2 3 III. 301   2: vodič
  Carlsson Dynasty Anah 19 GR Zelenková Markéta 42 4 34 4 43 3 44 4 40 4 43 4 43 4 3 neobstál 2: vodič
  Iris z Ročkova 8 LR Benešová Dana -- - -- 4 -- 4 44 4 40 4 43 4 43 4 - neobstál 2: vodič
  Chunny Chlupaté štěstí 10 GR Kratochvílová Monika Mgr. -- - -- 4 -- 2 44 4 40 4 43 4 44 4 - neobstál 2: vodič
  Daimon z Dianina Veselí 14 GR Šimon Petr 42 4 44 - 44 - -- - 40 4 -- - 44 - 4 neobstál 2: vodič
  Doda Rabienska Knieja 9 LR Hoff Wladyslaw -- - -- 4 -- 4 44 3 -- - -4 - -0 3 - neobstál 2: oznamovač
  Chesabar Josef Vici Luka 1 CBR Korda František Ing. -- - -- - -- - -- - 40 4 -- - 44 - - neobstál 2: vodič
  Kenny Chlupaté štěstí 6 GR Noll Jakub -- - -- - -- 4 40 4 -- - -- - -- - - neobstál 2: vodič
  Dantes Aurea Rosa 16 GR Černá Blanka -- 0 4- - -- - -- - -- - -- - -- - - neobstál 2: vodič

Disciplíny:
1: Následování (les), 2: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (les), 3: Přinášení vlečené srstnaté (les), 4: Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50 m (les), 5: Odložení (les), 6: Vodění psa (les), 7: Chování na stanovišti (les), 8: Poslušnost a ovladatelnost (les), 9: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling (voda), 10: Přinášení kachny z hluboké vody (voda), 11: Dohledávka pohozené kachny (voda), 12: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 13: Navádění na 2 ks pernaté - handling (pole), 14: Slídění s dohledávkou (pole), 15: Přinášení vlečené pernaté (pole), 16: Chování po výstřelu (pole), 17: Paměť k aportu - marking (pole), 18: Nos (pole), 19: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 20: Přinášení pernaté, 21: Přinášení kachny, 22: Přinášení srstnaté

ROZHODČÍ: František Bárta st., František Bárta ml., Ing. Jan Horyna, Vladimír Kolín, Břetislav Uchytil ml., Mgr. Milan Hampl, Miloš Kašpar, Alois Havrlant, Ing. František Kerda

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák