ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
s OMS Jindřichův Hradec a MS Bertiny Lázně
Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT, res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Třeboň - Bertiny Lázně 1. - 2.10. 2011
Vrchní rozhodčí Ing. Jan Horyna


Výsledky - P. Krutský
Účastníci - foto P. Krutský
Vítězové - foto P. Krutský
Obrazem - foto P. Krutský
 
Poř.Pes LosPlem. Vůdce 1   2  3   4  5   6  7   8  9  1011 1213 1415 1617 1819 2021 22Cena BodyTitul Volba
1 Arleta z Kolbyho vršku 2 GRPrašivková Jana 4 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 I. 364 CACIT, CACT, nej. voda, nej. pole, Vítěz zkoušek 2: vodič
2 Kerry Chlupaté štěstí 4 GRNollová Iva 4 44 4 44 4 44 3 44 4 44 4 34 4 43 4 I. 354 r.CACIT, r.CACT, nej. les2: vodič
3 Princess Jackie Chlupaté štěstí 6 GRUrbánková Hana 3 44 4 44 4 44 4 44 2 44 4 44 4 44 4 II. 350   2: vodič
4 Ike z Vlčích luk 1FCR Žampachová Eva MUDr. 44 4 44 4 24 4 44 4 43 4 43 4 43 4 4 II. 345  2: vodič
5 Ashakiran Riverdance Bohemia 12 LRBárta Petr 4 44 4 44 4 44 3 34 4 34 4 24 4 43 4 II. 340   2: vodič
6 Art´s Ginny Tercius 9 FCRŽampach Pavel MUDr. 4 44 4 44 4 43 4 44 4 14 4 44 4 44 3 III. 341   2: vodič
7 Caline Bambou du Bois de la Rayere 7 GRHrebíčková Martina Mgr. 1 41 3 44 4 42 4 44 3 34 4 44 3 44 4 III. 307   2: vodič
  Energy for Fun Brdské zlato 3 GRŠtorková Libuše MVDr. 4 30 4 44 4 44 4 44 4 44 4 24 4 44 - neobstál 2: vodič
  Iris z Ročkova 10LR Benešová Dana -- 4 -- 4 -- 3 44 - 4- 0 -- - -- 4 - neobstál2: vodič
  Bob Chessy z Vlčích luk 15 CBRSmejkal Jiří 4 3- 3 4- - 42 4 0- - -- - -- - -- - neobstál 2: vodič
  Adonis Flores Vitae 14 GRBučková Eva 4 1- 4 4- - 40 - -- - -- - -- - -- - neobstál 2: vodič
  Atreus Flores Vitae 8 GRNoll Jakub - -0 - -4 - -4 2 43 - -- - -- - -- - neobstál 2: vodič
  Especial The Dream Team 5 GRBuček Jiří - -- - -- - -- - -- 4 04 4 -- - -- - neobstál 2: vodič
  Akira od Perlové studánky 11 FCRKořenská Zdeňka 4 0- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - neobstál 2: vodič
  Keepers od Himalájského cedru 13 LRDoležal David 4 0- - -- - -- - -- - -- - -- - -- - neobstál 2: vodič

Disciplíny:
1: Následování (les), 2: Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře (les), 3: Přinášení vlečené srstnaté (les), 4: Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50 m (les), 5: Odložení (les), 6: Vodění psa (les), 7: Chování na stanovišti (les), 8: Poslušnost a ovladatelnost (les), 9: Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling (voda), 10: Přinášení kachny z hluboké vody (voda), 11: Dohledávka pohozené kachny (voda), 12: Poslušnost a ovladatelnost (voda), 13: Navádění na 2 ks pernaté - handling (pole), 14: Slídění s dohledávkou (pole), 15: Přinášení vlečené pernaté (pole), 16: Chování po výstřelu (pole), 17: Paměť k aportu - marking (pole), 18: Nos (pole), 19: Poslušnost a ovladatelnost (pole), 20: Přinášení pernaté, 21: Přinášení kachny, 22: Přinášení srstnaté

ROZHODČÍ: Jaroslav Dostál, Vladimír Kolín, Petr Patočka, Miroslav Pecháček, Milan Řezníček, Jiří Sikora, Branko Danielovský

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák