ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
ve spolupráci s OMS Žďár nad Sázavou a MS Bobrůvka
Klubové podzimní zkoušky retrieverů
se zadáním titulu CACT, Res. CACT 
dle zkušebního  řádu ČMMJ
Bobrůvka 24.9.2011
Vrchní rozhodčí Branko Danielovský


Výsledky - P. Krutský
Účastníci - P. Krutský
Obrazem - P. Krutský
 
Poř.PesLosPlem.Vůdce 1  2  3  4  5  6  7  8  9 10CenaBodyTitul
1 Beauty od Šimonova mlýna 8 LRPospíšil Jaroslav 4 44 4 44 4 43 4 I. 184 CACT, Vítěz zkoušek
2 Chuck Berry Artemis Gold 13 GRBoguaj Stanislav 4 44 4 44 4 33 4 I. 178 CACT
3 Babo Flat z Vlčích luk 11 FCRZichová Kristýna 4 34 4 44 4 34 4 I. 177 CACT
4 Little Violet´s X-Tra Beauty 9 GRWolfsberger Herta 4 34 4 44 2 34 4 I. 173 r.CACT
5 Fabria Beauty from Czech 10 FCRIštvanová Ivana Ing. 4 34 4 34 4 33 4 I. 169 r.CACT
6 Dewmist Sandybelle 7 GRDonhauser Anita 4 34 4 44 2 24 4 II. 167  
7 Jessy z Volarských lesů 2 GRRanftlová Zuzana 4 24 4 44 4 32 4 II. 164  
8 Andy z Vodňanských luk 19 NSRVaněček Miloslav 4 24 4 24 3 34 4 II. 162  
9 Ussuria Chlupaté štěstí 4 GRRanftlová Zuzana 4 44 4 44 4 41 4 III. 176  
10 Artemis Flores Vitae 16 GRLiška Filip 4 34 4 14 3 41 4 III. 157  
11 Kan z Nadkoutí 12FCR Vrána Jan 42 4 42 4 42 1 3 III. 140 
  Flying Heart Famous Gold 6 GRŠtencelová Radka 4 34 4 34 4 30 - neobstál
  Yum-Yum of Bohemia Bras 3 LRŠeráková Lucie - 04 4 43 4 -1 - neobstál
  Erna z Ledenických zahrad 1 LRŠeráková Lucie - 04 4 43 4 -1 - neobstál
  Afrodite Flores Vitae 17 GRHubíková Veronika - 0- 3 44 4 -4 - neobstál
  Zar Gala z Vinice 18 LRLiška Pavel - 0- 4 34 - -4 - neobstál
  Extra Bonus Danako 14 GRKohoutová Dana - -0 - 44 4 -4 - neobstál
  Black Berry Tercius 20 FCRStaňková Jolana Bc. - -- 4 0- - -- - neobstál
  Kalvin Angels of Baranya 15 CBRKorda František Ing.- - 10 - -- - -- neobstál
  Apollón Flores Vitae 5 GRHubíková Eva - -- - 0- - -- - neobstál

Disciplíny:
1: Nos, 2: Slídění s dohledávkou, 3: Přinášení vlečené pernaté, 4: Přinášení vlečené srstnaté, 5: Přinášení kachny z hluboké vody, 6: Chování po výstřelu, 7: Vodění psa, 8: Poslušnost a ovladatelnost, 9: Paměť k aportu - marking, 10: Přinášení

Rozhodčí: Zvěřina Josef, Slavík Josef, Trojan Jiří, Matěna Jaroslav, Břečková Jaroslava, Kobera Václav, Ing. Jan Horyna, Jan Brom

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák