ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Cheb pod záštitou místostarosty města Chebu, starosty obce Lipová
a MS „Vlastník“ Lipová u Chebu, „Palič“ a „Hrozňatov“
XXVIII. Mezinárodní klubové všestranné zkoušky slídičů
se zadáním Vítěz všestranných klubových zkoušek 2011
a při splnění podmínek spolu se zadáním osvědčení o čekatelství mezinárodního šampiona práce (CACIT, res.CACIT)
a zadáním osvědčení o čekatelství národního šampiona práce (CACT, res.CACT) dle zkušebního  řádu ČMMJ
Cheb - Lipová 16. - 18. září 2011
Vrchní rozhodčí - Ing. Jan Horyna


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. A. Matiášová
Vítězové - foto A. Malá a p. Sojková
Obrazem - foto Ing. A. Matiášová a Ing. J. Smrž
Obrazem 2 - foto Ing. A. Matiášová a A. Malá
    jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

body

cena titul
1. Flek z Šilhanova chovu Petr Šilhan NK 4 4 4 4 4 4/- 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 -/4 4 4 500 I. Vítěz VKZ, CACIT, CACT, Nej. pole
2. Hanny od Stroupinského potoka Josef Sojka ASS 4 4 4 4 4 4/- 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 -/4 4 3 490 I. res. CACIT, CACT, Nej.  voda
3. Argus z Větrné paseky Petr Pavlík ASS 4 3 4 4 3 4/- 4 4 4 4 4 3 3 4 3 3 -/4 4 3 459 I. res. CACT
4. Betty z Lipových dolin Ing. Eva Laubeová ASS 4 3 4 4 4 -/3 3 4 4 4 4 3 4 3 4 4 -/4 3 4 451 I.  
5. Heidy z Chalupecké louky Karel Malý AC 4 4 4 4 4 4/- 4 4 3 4 4 4 2 4 4 4 -/3 4 3 467 II. Nej. les
6. Brita od Malešovské přehrady Ing. Jiří Večeř ASS 4 4 4 4 4 3/- 3 4 4 4 4 4 2 4 4 4 -/3 4 3 457 II.  
7. Blueberry z Chlumeckého zátiší Martina Králová AC 4 2 4 4 4 -/3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 -/2 4 4 449 II.  
8. Cid Štěprová Ing. Jaroslav Šarman AC 4 4 4 4 4 4/- 3 4 4 4 4 2 2 3 4 4 -/3 4 3 446 II.  
9. Helga Jifex Jindřich Fencl WSS 4 3 4 4 4 3/- 4 4 3 4 4 3 4 3 2 4 -/4 4 4 446 II.  
10. Xero z Javorového vrchu – Beskyd Lubomír Pavelka NK 4 4 4 4 4 4/- 4 4 4 3 1 4 3 4 1 4 -/3 4 3 431 III.  
11. Aran z Radůvky Stanislav Pivoňka NK 4 4 2 4 4 4/- 3 4 1 4 4 2 4 2 2 4 -/3 4 4 407 III.  
12. Twigle Noor Ing. Bohuslav Zemánek WSS 4 0 4 4 4 2/- 4 4 3 1 4 3 2 4 4 4 -/2 1 3 368 III.  
13. Bax z Roubíčkovy Lhoty František Sedlák NK 4 3 4 4 3 3/- 4 4 1 1 1 1 3 4 1 4 -/3 4 3 358 III.  
  Charles od Stroupinského potoka Josef Sojka ASS - - - - - - - - - - 0 - 4 4 4 - - - - neobstál

Discipliny : 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – nahánění (z odložení - 9, od nohy  -7), 7 – slídění, 8 – stopa živé zvěře, 9 – dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 10 - dohledávka a přinášení srstnaté zvěře, 11 – vlečka se srstnatou zvěří, 12 – vlečka s pernatou zvěří,  13 – přinášení kachny z hluboké vody, 14 – slídění v rákosí, 15 – dohledávka kachny pohozené v rákosí, 16 – šoulačka, 17 – barva (hlasič, oznamovač – 15, vodič – 10), 18 – odložení, 19 - klid na stanovišti

Rozhodčí: Ing. Jarmila Jindřichovská, Martin Petráň, Ing. Irena Erhartová, Stanislav Barda, Václav Turhober, Antonín Míšek, Oldřich Liška, Otomar Novák

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák