ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
s OMS Jindřichův Hradec a MS Blato - Staňkov
DERBY ČR 2011
Mezinárodní zkoušky přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT, res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Chlum u Třeboně 18.6. - 19.6. 2011
Vrchní rozhodčí Ing. Jan Horyna


Výsledky - P. Krutský
Účastníci - foto P. Krutský
Vítězové - foto P. Krutský
Obrazem - foto P. Krutský
 
Poř.Pes LosPlem. Vůdce 1   2  3   4  5   6  7   8  9  1011 1213 1415 16Cena BodyTitul
1 Advance Coal od Habrovického rybníka 10 FCR Dragounová Alena 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 4 1R 204 CACIT, CACT, Vítěz zkoušek
2 Kendy Chlupaté štěstí 5 GR Soukupová Blanka 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 4 1R 204 CACT, r.CACIT
3 Exquisite The Dream Team 2 GR Šustová Marie 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 4 1R 204 r.CACT
4 Dorris Aurea Rosa 9 GR Pícha Milan 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 4 1R 204 
5 Caschira Splendid Fellow 12 GR Baslová Jana 44 4 44 4 44 4 44 4 44 4 3 1 202 
6 Princess Jackie Chlupaté štěstí 16 GR Urbánková Hana 44 4 44 4 43 4 44 4 44 4 4 1 200 
7 Ike z Vlčích luk 15 FCR Žampachová Eva MUDr. 44 4 44 4 44 3 44 4 44 4 4 1 200 r.CACT
8 Daimon z Dianina Veselí 1 GR Šimon Petr 44 4 44 4 44 4 43 4 44 4 4 1 199 
9 Element Brenda Misantos 13 GR Kondělková Lucie 44 4 44 4 43 4 34 3 44 4 4 1 192 
10 Phalco Chlupaté štěstí 3 GR Soukupová Blanka 44 4 44 4 43 4 44 4 34 3 3 1 191 
11 Brix Cyrcon Sagitarius 18 LR Červený Luboš 44 4 44 4 44 4 34 4 33 4 3 1 190 CACT
12 Arleta z Kolbyho vršku 8 GR Prašivková Jana 44 4 44 4 42 4 44 4 44 4 4 2 196 
13 Kenny Chlupaté štěstí 14 GR Noll Jakub 44 4 44 4 42 4 44 4 44 4 4 2 196 
14 Iris z Ročkova 6LR Klobučarová Dana 44 3 44 4 43 4 23 4 33 4 4 2 177 
15 Ares from Brown Muddy Pool 7 GR Budák Jiří 44 4 14 4 44 4 44 4 44 4 4 3 198 
  Luckas Chlupaté štěstí 11 GR Pokorný Petr 4- 4 43 4 -0 4 24 4 44 - 4 neobstál
  Sebastian The Best Baron 4 GR Trunec Zdeňek -- - -- - -- - -- - 0- - - neobstál
  Dick Black Love Bohemia Luxyvett 17 FCR Novotná Radka -- - 3- 4 -- 4 1- - -- - - odstoupil

Disciplíny retrieveři:
1: Chování na stanovišti v lese (posl. a ovl.), 2: Vodění psa (posl. a ovl.), 3: Radost při práci (posl. a ovl.), 4: Odložení (posl. a ovl.), 5: Poslušnost voda, les, pole (posl. a ovl.), 6: Přinášení vlečené pernaté (pole), 7: Navádění na 2 ks pernaté (pole), 8: Paměť k aportu - marking (pole), 9: Přinášení vlečené srstnaté (les), 10: Dohledávka 2 ks srstnaté ve čtverci 50 x 50 m (les), 11: Přinášení 2 kachen - handling (voda), 12: Přinášení kachny z hluboké vody (voda), 13: Dohledávka pohozené kachny v rákosí (voda), 14: Přinášení srstnaté, 15: Přinášení pernaté, 16: Přinášení kachny

Rozhodčí: Ing. Erhartová Irena, Sikora Jiří, Kolín Vladimír, Bárta František, Pecháček Miroslav, Uchytil Břetislav st., Uchytil Břetislav ml., Kieweg Karel

  
Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák