ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Nymburk a MS Sloveč-Sloučená
KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH SLÍDIČŮ (CACT) a RETRIEVERŮ
Sloveč - Sloučená - 1.5.2011
Vrchní rozhodčí: Miloslav Šafařík - retrieveři
Vrchní rozhodčí: Jindřich Vágner  - slídiči


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová
 
Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)
AC Cathy z Chlumeckého zátiší AC Jenny z Chaloupecké louky AC Uri z Březnického Balkánu AWS Amélie od Valinky
AC Cathy z Chlumeckého zátiší
vůdce Králová Martina
AC Jenny z Chaloupecké louky
vůdce Najmanová Ivana
AC Uri z Březnického Balkánu
vůdce Pacoltová Dana Ing.
AWS Amélie od Valinky
vůdce Sláma Ladislav
WSS Kelly od Jaslůvky WSS Kordulka od Jaslůvky ASS Idol Jack od Stroupinského potoka WSS Abby-Gail od Kamenických rybníků
WSS Kelly od Jaslůvky
vůdce Tinglová Tereza
WSS Kordulka od Jaslůvky
vůdce Gorčíková Štěpánka
ASS Idol Jack od Stroupinského potoka
vůdce Hladká Martina
WSS Abby-Gail od Kamenických rybníků
vůdce Dvořáková Simona
AC Ymany Magic Fay Marcato Line AC Yoshi Black Dream Marcato Line AC Leslie z Vejminku AC Bright Star Kokrus
AC Ymany Magic Fay Marcato Line
vůdce Podrazilová Marcela Mgr.
AC Yoshi Black Dream Marcato Line
vůdce Vasilyová Silva
AC Leslie z Vejminku
vůdce Podrazil David
AC Bright Star Kokrus
vůdce Režná Hana Ing.
AC Mendy z Blatova a AC Andressa vom Schloss Hellenstein ASS Camelia of Klamar Garden ASS Canouan Forward to Maktoob WSS Eis od Radechovky
AC Mandy z Blatova
AC Andressa vom Schloss Hellenstein
vůdce Smržová Dana
ASS Camelia of Klamar Garden
vůdce Děkánková Markéta
ASS Canouan Forward to Maktoob
vůdce Čapková Nora Bc.
WSS Eis od Radechovky
vůdce Kalafut Jan
ASS Peggy ze Šipší WSS Cita od Nežárecké tůně AC Hot Caramel Dermott ASS Alfalex Justin Enjoy The World a ASS Gira Bohemia Jewellery
ASS Peggy ze Šipší
vůdce Hubek Roman
WSS Cita od Nežárecké tůně
vůdce Pfauser Jan
AC Hot Caramel Dermott
vůdce Zemanová Alexandra
ASS Alfalex Justin Enjoy The World
ASS Gira Bohemia Jewellery
vůdce Golinovská Petra
Klubové zkoušky vloh retrieverů
GR Erwin Tadeas Aurea Rosa FCR Bonnie ze Starého Brázdima GR Evelyn Berta Aurea Rosa GR Explosive Lover Famous Gold
GR Erwin Tadeas Aurea Rosa
vůdce Pánková Barbora
FCR Bonnie ze Starého Brázdima
vůdce Šrenková Zdenka
GR Evelyn Berta Aurea Rosa
vůdce Kahoun Martin
GR Explosive Lover Famous Gold
vůdce Lorišová Helena
GR Aldy z Údolí Bobravy GR Justin z Dražovského hájku GR Flying Heart Famous Gold GR Morgana Misantos
GR Aldy z Údolí Bobravy
vůdce Krečmerová Marcela
GR Justin z Dražovského hájku
vůdce Šimon Petr
GR Flying Heart Famous Gold
vůdce Štencelová Radka
GR Morgana Misantos
vůdce Nokič Lenka
  GR Anne Marie z Královských luk LR Amel z Královských teras  
 
GR Anne Marie z Královských luk
vůdce Ouzký Josef
LR Amel z Královských teras
vůdce Pokorná Jarmila Ing.
 

 ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák