ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Nymburk a MS Sloveč-Sloučená
KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH SLÍDIČŮ (CACT) a RETRIEVERŮ
Sloveč - Sloučená - 1.5.2011
Vrchní rozhodčí: Miloslav Šafařík - retrieveři
Vrchní rozhodčí: Jindřich Vágner  - slídiči


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová
Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena Titul
1. ASS Peggy ze Šipší Hubek Roman 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT, Vítěz zkoušek
2. AWS Amélie od Valinky Sláma Ladislav 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
3. AC Uri z Březnického Balkánu Pacoltová Dana Ing. 4 4 4 4 2 4 4 4 x 186 I. CACT
4. ASS Idol Jack od Stroupinského potoka Hladká Martina 4 4 4 4 4 3 4 4 x 184 I. res. CACT
5. AC Hot Caramel Dermott Zemanová Alexandra 4 3 4 4 4 4 4 4 x 184 I. res. CACT
6. ASS Alfalex Justin Enjoy The World Golinovská Petra 4 4 3 4 4 3 4 4 x 179 I.  
7. AC Bright Star Kokrus Režná Hana Ing. 4 3 4 4 4 3 4 4 x 176 I.  
8. AC Leslie z Vejminku Podrazil David 4 3 4 4 4 4 4 2 x 176 I.  
9. ASS Gira Bohemia Jewellery Golinovská Petra 4 3 4 4 3 3 3 4 x 166 I.  
10. WSS Eis od Radechovky Kalafut Jan 4 2 4 4 4 4 4 4 x 176 II.  
11. WSS Kordulka od Jaslůvky Gorčíková Štěpánka 4 2 3 3 4 3 4 4 x 160 II.  
12. AC Cathy z Chlumeckého zátiší Králová Martina 4 3 4 4 4 4 4 1 x 172 III.  
13. ASS Camelia of Klamar Garden Děkánková Markéta 4 0 4 4 4 4 4 4 x 160 III.  
14. ASS Canouan Forward to Maktoob Čapková Nora Bc. 3 0 4 4 3 3 4 4 x 139 III.   
15. AC Yoshi Black Dream Marcato Line Vasilyová Silva 4 0 4 4 4 2 2 4 x 130 III.     
16. AC Jenny z Chaloupecké louky Najmanová Ivana 3 0 4 4 2 3 2 3 x 118 III.      
   WSS Kelly od Jaslůvky Tinglová Tereza 3 0 3 4 - 2 1 - x odstoupila
  WSS Abby-Gail od Kamenických rybníků Dvořáková Simona - 2 - 4 - 0 4 - x neobstála
  AC Ymany Magic Fay Marcato Line Podrazilová Marcela Mgr. 4 0 - - - - 0 - x odstoupila
  AC Mandy z Blatova Smržová Dana - - - - - - - - x odstoupila
  AC Andressa vom Schloss Hellenstein Smržová Dana - - - - - 0 - - x odstoupila
  WSS Cita od Nežárecké tůně Pfauser Jan 4 - - 4 - 2 - - x odstoupil
Klubové zkoušky vloh retrieverů
1. GR Justin z Dražovského hájku Šimon Petr 4 4 4 4 4 4 4 4 4 172 I. Vítěz zkoušek 
2. FCR Bonnie ze Starého Brázdima Šrenková Zdenka 4 4 4 4 4 3 4 4 4 168 I.   
3. GR Erwin Tadeas Aurea Rosa Pánková Barbora 4 4 4 4 4 2 4 4 4 164 I.  
4. GR Flying Heart Famous Gold Štencelová Radka 4 3 4 4 2 4 4 3 4 155 I.  
5. GR Evelyn Berta Aurea Rosa Kahoun Martin 4 4 2 4 4 4 4 4 4 164 II.  
6. GR Explosive Lover Famous Gold Lorišová Helena 3 2 2 4 1 4 4 1 2 111 III.  
  GR Aldy z Údolí Bobravy Krečmerová Marcela 4 1 3 4 0 4 4 - 2 neobstála
  GR Morgana Misantos Nokič Lenka - - - - - 0 - - - neobstála
  GR Anne Marie z Královských luk Ouzký Josef - - - - - 2 - - - odstoupil
  LR Amel z Královských teras Pokorná Jarmila Ing. - - - - - - - - - odstoupila
  LR Zachary Górska Fantazja Tůmová Petra x x x x x x x x x nenastoupila
Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (vrozená chuť k práci – u plemen CS, AWS), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody
 
Discipliny retrieveři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost
 
Rozhodčí - slídiči: Mgr. Jiří Lazar, Lubor Libich, Milan Kříž, Hana Kovářová, Branko Danielovský, Ing. Miroslav Studený
Čekatelé: Šustová Marie
 
Rozhodčí - retrieveři: Jaroslav Mach, Ing. Josef Brzák, Ing. Jan Horyna, Mgr. Kára Tydlitová
Ze soudcovských tabulek sestavil : Ing. Jan Horyna

 ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák