ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
 OMS Kutná Hora a MS Roháč - Malešov
Klubové podzimní zkoušky slídičů a retrieverů
se zadáním CACT a res. CACT
28.10.2010 - Malešov
Vrchní rozhodčí Ing. Jan Horyna


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - Ing. Jan Horyna
Vítězové - Ing. Jan Horyna
Obrazem - Ing. Jan Horyna
    
     jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1S. Betty z Lipových dolin Ing. Eva Laubeová ASS 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 252 I. Vítěz zkoušek, CACT
2S. Airin z Pavlíčkova dvora Petra Golinovská NK 4 4 4 4 4 4 4 4 2 3 234 I. CACT
3S. Cita z Hlubockého podzámčí Ing. Josef Lát WSS 4 4 4 4 4 4 4 4 1 3 228 III.  
4S. Brazen Bethany Rockdale Pavel Bozděch ASS 4 4 4 4 4 4 4 4 2 1 222 III  
  Eila od Škrabalky Petra Golinovská ASS - - - - - - - - - - Odstoupila pro ind. feny
  Berenika z Ořechového vrchu Hana Nossbergrová AC - - - - - - - 0 4 - Neobstál
  Alexis Dragons Manor Mgr. Renáta Tetřevová ASS - - - - - - - 0 4 - Neobstál
  Benji Idol's Heritage Bc. Lucie Kolouchová AC - - - - - - - - 0 - Neobstál
1R. Ashakiran Riverdance Bohemia Petr Bárta LR 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 186 I. CACT
2R. Roxy Libošovská blata Věra Krecbachová LR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I. res.CACT
3R. Hilary z Czafikovho dvora Denisa Sečová LR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I. +)
4R. Repay Evil With Good Bohemia Bras Ing. Jiří Ulmann LR 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 182 I.  
5R. Protector of Luck Bohemia Bras Petra Pešková LR 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 177 I.  
6R. Be Mine Lilly Sorbon's Legend Mgr. Sandra Dudová LR 4 4 4 4 3 4 4 3 4 3 172 I.  
7R. Zar Gala z Vinice Pavel Liška LR 4 2 4 4 4 4 2 2 4 3 156 II.  
8R. Eman od Kladinských lip Michal Červinka LR                       II.   
9R. Nero z Muchovy boudy Anděla Rajtrová - Lemberková LR 4 4 4 4 1 4 4 3 4 3 162 III.  
  Brit z Hubertovy leče Marek Plch LR 4 4 - - 0 - - - - - Neobstál
  J. Aje z Českomoravské vysočiny Bc. Eva Krasničanová LR 4 1 4 4 2 4 4 - 4 0 Neobstál
  Arry Nice Friend Zdeňka Lietavcová LR 4 2 - - - - - - 0 - Neobstál
+) odstoupila z rozstřelu
 
Discipliny slídiči: 1. Nos, 2. Hlasitost, 3. Poslušnost a ovladatelnost, 4. Chování po výstřelu, 5. Vodění na řemeni, 6. Slídění, 7. Stopa živé zvěře, 8. Dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 9. Vlečka se srstnatou zvěří, 10. Přinášení kachny z hluboké vody 

Discipliny retrievři: 1. Nos, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Přinášení vlečené srstnaté, 5. Přinášení kachny z hluboké vody, 6. Chování po výstřelu, 7. Vodění psa, 8. Poslušnost a ovladatelnost, 9. Paměť k aportu – marking, 10. Přinášení

Rozhodčí: . Jarmila Jindřichovská, Jaroslav Šembera, Roman Hubek, Ing. Josef Smrž, Jaroslav Mach, Zdeněk Průša, Milan Kříž, Josef Veselý
Ze soudcovských tabulek sestavil: Ing. Jan Horyna

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák