ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
 OMS Kutná Hora a MS Roháč - Malešov
Klubové podzimní zkoušky retrieverů
se zadáním CACT a res. CACT
28.10.2010 - Malešov
Vrchní rozhodčí MVDr. Bohumil Brož


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - Ing. Jan Horyna
Vítězové - Ing. Jan Horyna
Obrazem - Ing. Jan Horyna
 
  jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1. Sissi The Best Baron Lucie Jínová GR 4 4 4 4 4 3 4 3 4 4 180 I. Vítěz zkoušek, CACT
2. Cora Aschinta Libami Zdeňka Hůzlová CBR 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 178 I. CACT
3. Berthyl z Liblických rákosin Milan Hakl GR 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 177 I. res. CACT
4. Philipp Chlupaté štěstí Luboš Mrkva GR 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 177 I.  
5. Advance Coal od Habrovického rybníka Alena Dragounová FCR 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 177 I. CACT
6. Keaton z Měsíčních plání Ing. Marian Pauco GR 4 3 4 4 4 4 3 4 4 3 175 I.  
7. Chunny Chlupaté štěstí Mgr. Monika Kratochvílová GR 4 3 4 4 4 4 4 4 2 4 175 II.  
8. Bols Blue Vetcare Bohemia Monika Kocurová GR 4 3 4 4 2 4 4 3 4 4 169 II.  
9. Galen z Havlova dvora Stanislav Brtnický GR 4 2 2 2 3 4 3 3 4 4 166 II.  
10. Evergreen Vectare Bohemia Vlasta Mošničková GR 4 2 4 4 4 4 4 2 2 4 158 II.  
11. Intent Wife Is Friendly Hana Jechurová GR 4 2 2 4 4 4 4 3 3 3 152 II.  
12. Aura od Perlové studánky Lenka Pechová FCR 4 2 2 2 3 4 2 3 2 3 130 II.  
13. Carlsson Dynasty Anah Markéta Zelenková GR 4 1 4 4 4 4 4 4 4 3 167 III.  
14. Arie Amyflatt Petra Kotíková FCR 4 3 3 4 1 4 3 3 4 3 152 III.  
15. Kan z Nadkoutí Jan Vrána FCR 4 3 4 4 2 4 4 3 1 3 151 III.  
16. Charlotte od Kletecké hráze Šárka Petříková GR 4 1 1 4 4 4 3 3 4 4 150 III.  
  Zita z Vojířovské myslivny Ing. Eva Šípová GR - 3 4 4 - - 4 - 1 - Odstoupila pro ind. vůdce
  Bali z Ledenických zahrad Ing. František Novák CCR 4 3 1 3 - 4 - 3 4 4 Odstoupil pro ind. feny
  Kiss of Night Bonny Dux Alena Dragounová FCR - 0 - - - - - - - - Odstoupila pro ind. feny
  Corry ze Strun Veronika Kuželová FCR - 0 - - - - - - - - Neobstál
  Energy Sun Brdské zlato Světlana Procházková GR - - - - - - - - - - Nenastoupil
  Energy Dance Brdské zlato Tomáš Novák GR - - - - - - - - - - Nenastoupil
  Cocochanell Coffie Kelečský poklad Soňa Sehnalíková CBR - - - - - - - - - - Nenastoupil
 
Discipliny retrievři: 1. Nos, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Přinášení vlečené srstnaté, 5. Přinášení kachny z hluboké vody, 6. Chování po výstřelu, 7. Vodění psa, 8. Poslušnost a ovladatelnost, 9. Paměť k aportu – marking, 10. Přinášení
 
Rozhodčí: Ing. Irena Erhartová, Milan Řezníček, Mgr. Jaroslava Eisertová, Miloslav Šafařík, Ing. František Kerda, Eva Pavlíková, Milan Benda, Václav Špiroch
Ze soudcovských tabulek sestavil: Ing. Jan Horyna

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák