ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
ve spolupráci s OMS Žďár nad Sázavou a MS Bobrůvka
Klubové podzimní zkoušky retrieverů
se zadáním titulu CACT, Res. CACT 
dle zkušebního  řádu ČMMJ
Bobrůvka 23.10.2010
Vrchní rozhodčí Branko Danielovský


Výsledky - M. Šírová
Účastníci - M. Šírová
Vítězové - M. Šírová
Obrazem - M. Šírová
   jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena

titul

1. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R Vítěz zkoušek, CACT
2. PHALCO Chlupaté štěstí Soukupová Blanka GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R CACT
3. ARWEN z Fatkovského dvora Koubová Věra Mgr. GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R res. CACT
4. BOB CHESSY z Vlčích luk Smejkal Jiří CBR 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 183 I. CACT
5. ROXY Libošovská blata Krecbachová Věra LR 4 4 4 4 4 4 2 4 3 4 180 I. res. CACT
6. BALI z Ledenických zahrad Novák František Ing. CCR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I. CACT
7. CHUCK BERRY Artemis Gold Boguaj Stanislav GR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I.  
8. ARGO z Čertova doupěte Nováková Tereza FCR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I. CACT
9. ART´S FRED Tercius Šváb Jiří Ing. FCR 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 177 I. res. CACT
10. Little Violet´s X-TRA BEAUTY Wolfsberger Herta - A GR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 177 I.  
11. LUCKAS Chlupaté štěstí Pokorný Petr GR 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 175 I.  
12. REPAY EVILWITH GOOD Bohemia Bras Ulmann Jiří LR 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 180 II.  
13. URSULA z Muchovy boudy Orsavová Jana LR 4 4 4 2 4 4 3 4 4 3 170 II.  
14. KAN z Nadkoutí Vrána Jan FCR 4 2 4 4 4 4 4 4 2 4 170 II.  
15. EXA Lady Elison Lusczak Pavel LR 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 176 III.  
16. XARA Libošovská blata Janota Tomáš LR 4 4 4 4 4 4 3 4 1 3 168 III.  
17. BLACK ROCK z Mokré Hory Hromádková Eva FCR 4 1 4 4 4 4 4 4 4 3 167 III.  
18. ARON od Brandtovy výšiny Kněžínek Zdeněk GR 4 4 3 3 4 4 3 4 3 2 160 III.  
19. Tipota Red Fox Anushka Šoustalová Iva NSR 4 4 2 4 3 4 2 4 1 1 140 III.  
  ABBY MUDDY Maurehata Hromádková Eva FCR 3 4 4 4 4 4 4 4 0 4 Neuspěl
  ORIENT STAR Royal Standard Strnadlová Petra LR 4 0 4 4 4 4 4 4 4 0 Neuspěl
  ARMANI from Brown Muddy Pool Alwanová Simona GR 4 0 4 4 4 4 4 4 4 0 Neuspěl
  X´SATU z Muchovy boudy Orsavová Jana LR 4 4 4 0 4 4 3 4 4 0 Neuspěl
  BORNEO Tichý Don Novotný Miloslav GR - - - - 0 - - - - - Neuspěl

Disciplíny - retrieveři - 1. nos, 2. Slídění s dohledávkou, 3. přinášení vlečené pernaté, 4. přinášení vlečené srstnaté, 5. přinášení kachny z hluboké vody, 6. chování po výstřelu, 7. vodění psa, 8. poslušnost a ovladatelnost, 9. paměť k aportu - marking, 10. přinášení

Rozhodčí: Břečková Jaroslava, Kobera Václav, Kyncl Adolf, Petr Martin, Schejbal Jaroslav, Šablatura Pavel, Trojan Jiří, Matěna Jaroslav

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák