ČMKJ - ČMKJ - Retriever klub CZ
s OMS Mladá Boleslav
a MS Houštka se sídlem Nový Vestec, MS Zápy, MS Dubina Křenek
IV. Mezinárodní soutěž retrieverů
Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT, res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Stará Boleslav 2. - 3.10. 2010
Vrchní rozhodčí Jaroslav Dostál


Výsledky - J. Mach
Účastníci - foto J. Mach
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto J. Mach, Ing. J. Horyna a M. Šírová
    Pole Voda Les Přinášení Hodnocení
   jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 1 2a 2b 2c 3 4 5 6 7 8 1 2 3 body cena titul
1. AWENDY Belle Moravia Ulmannová Radka Mgr. LR 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 355 I. Všestranný vítěz retrieverů ČR 2010,  CACIT, CACT
2. ART´S GINNY Tercius Žampach Pavel MUDr. FCR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 x x 4 4 4 4 4 4 3 4 3 354 I. res. CACIT, CACT, Nej. les
3. CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 4 4 3 4 4 4 4 4 4 2 3 4 3 x x 4 4 4 4 4 4 3 4 4 340 I. CACT
4. DIZZY z Pařízku Kourek Viktor LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 x x 4 3 4 4 3 4 4 4 3 345 II.  
5. BRIGITTE of Dream Team Šlechtická Lucie GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 2 x x 4 2 4 4 4 4 4 3 4 335 II. Nej. pole
6. JOLA z Proutku Šafařík Miloslav LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 x x 4 1 4 4 4 4 4 4 4 342 III. Nej. voda
7. ARYA TRACEY Cambrella Bártová Ilona LR 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 3 x x 4 1 4 4 2 4 3 4 4 328 III.  
8. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 4 2 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 2 x x 4 1 4 4 4 3 4 3 4 320 III.  
9. NATALI od Kovářovské hůrky Němcová Ivana GR 4 4 4 4 2 4 4 3 4 4 3 4 1 x x 4 2 4 4 2 4 3 3 4 312 III.  
10. CRAZY Santana Golden Kőrner Roman GR 4 2 4 4 4 4 3 3 4 4 3 4 2 x x 4 1 4 4 4 3 4 3 4 309 III.  
  BOLS BLUE Vetcare Bohemia Kocurová Monika GR - - - - - - - 4 4 0 - 4 1 x x 4 3 4 4 3 4 - 3 4 Neuspěl
  ALMIGHTY Wonder Tostadeo Šedá Kristýna Bc. LR - - - - - - - 4 4 0 - 4 2 x x 4 4 4 4 4 4 - 3 4 Neuspěl
   DODA Rabienska Knieja Hoff Wladyslav - PL LR - - - - - - - - - - - 4 x 0 x - - - - 4 - - - - Neuspěl
  ASHAKIRAN Riverdance Bohemia Bárta Petr LR - - - - - - - - - - - 4 x x 0 - - - - 3 - - - - Neuspěl
  BELISTA Arakain Sirael Šula Jiří LR 4 4 4 4 2 4 4 3 4 4 2 4 x 0 x 4 3 4 4 4 4 3 4 3 Neuspěl
  DENIS The Best Baron Hakl Milan GR - - - - - - - 0 3 - - - - x x - - - - 3 - - - - Neuspěl
Disciplíny:
POLE
1. Navádění na  2 ks pernaté - handling, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Chování po výstřelu, 5. Paměť k aportu - marking, 6. Nos, 7. Poslušnost a ovladatelnost
VODA
1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Dohledávka pohozené kachny, 4. Poslušnost a ovladatelnost
LES 
1. Následování, 2. Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře a) vodič, b) oznamovač, c) hlasič, 3. Přinášení vlečené srstnaté, 4. Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50m, 5. Odložení, 6. Vodění psa, 7. Chování na stanovišti, 8. Poslušnost a ovladatelnost
PŘINÁŠENÍ
1. pernaté, 2. kachny, 3. srstnaté
ROZHODČÍ: Danielovský Branko, Pecháček Miroslav, Řezníček Milan, Ing. Jan Horyna, Nosek Milan, Pasák František, Hubek Roman, Ing. Kerda František, Schoval Vladimír

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák