ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS České Budějovice a HS Pořežany
Klubové podzimní zkoušky
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Horní Kněžeklady 28.9.2010
Vrchní rozhodčí Ing. Jan Horyna


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - Ing. Jan Horyna
Vítězové - Ing. Jan Horyna
Obrazem - Ing. Jan Horyna
GR Aldy z Údolí Bobravy FCR Compendio All The Best GR Arwen z Fatkovského dvora LR Amy z Lazce
GR Aldy z Údolí Bobravy
vůdce Marcela Krečmerová
FCR Compendio All The Best
vůdce Pavel Řezníček
GR Arwen z Fatkovského dvora
vůdce Mgr. Věra Koubová
LR Amy z Lazce
vůdce Aleš Fiala
LR Caya z Ledenických zahrad LR Ema z Ledenických zahrad CBR Galaxy Gael Gal Kelečský poklad GR Luckas Chlupaté štěstí
LR Caya z Ledenických zahrad
vůdce Jan Brom
LR Ema z Ledenických zahrad
vůdce Martin Drha
CBR Galaxy Gael Gal Kelečský poklad
vůdce Zbyněk Novák
GR Luckas Chlupaté štěstí
vůdce Petr Pokorný
FCR Aki Nice Memory Saffron Lane NSR Baddy z Kotárských luk LR Repay Evil With Good Bohemia Bras GR Chunny Chlupaté štěstí
FCR Aki Nice Memory Saffron Lane
vůdce Daniel Smrž
NSR Baddy z Kotárských luk
vůdce Martina Garová
LR Repay Evil With Good Bohemia Bras
vůdce Ing. Jiří Ulmann
GR Chunny Chlupaté štěstí
vůdce Mgr. Monika Kratochvílová
FCR Antares Amaltea CBR Cocochanell Coffie Kelečský poklad CBR Bob Chessy z Vlčích luk CBR Chesabar Josef Vici Luka
FCR Antares Amaltea
vůdce Josef Hryzák
CBR Cocochanell Coffie Kelečský poklad
vůdce Soňa Sehnalíková
CBR Bob Chessy z Vlčích luk
vůdce Jiří Smejkal
CBR Chesabar Josef Vici Luka
vůdce Ing. František Korda
LR Debbi od Dubu Trojáku GR Exquisite The Dream Team GR Armani From Brown Muddy Pool GR Charlotte od Kletecké hráze
LR Debbi od Dubu Trojáku
vůdce Libor Novák
GR Exquisite The Dream Team
vůdce Marie Šustová
GR Armani From Brown Muddy Pool
vůdce Simona Alwanová
GR Charlotte od Kletecké hráze
vůdce Šárka Petříková
LR Casiopea Libošovská blata ASS Icarr Dianin kámen ASS Betty z Lipových dolin
LR Casiopea Libošovská blata
vůdce Karel Jedlička
ASS Icarr Dianin kámen
vůdce Ing. Šárka Zádrapová
ASS Betty z Lipových dolin
vůdce Ing. Eva Laubeová
NK Cora vom Altmühltal
vůdce Ing. Zuzana Urie

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák