ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Brno - město a MS Tuřany -Dvorska
KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH SLÍDIČŮ (CACT) a RETRIEVERŮ
Dvorska - 26.9.2010
Vrchní rozhodčí: Ing. Jan Horyna


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Vítězové - foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - foto Ing. Jan Horyna
Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena Titul
1. ASS Ebony z Větrné paseky Mgr. Rostislav Kejdana 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
2. IWS Chopper z Rohateckých luk Luděk Soldán 4 4 4 4 3 4 4 4 x 189 I. CACT
3. AC Easy vom Krebsbachtal Ing. Josef Smrž 4 3 4 4 4 4 4 4 x 184 I. CACT
4. AC Athos z Remízky Radka Dostálová 4 3 4 4 3 4 4 4 x 181 I. res. CACT
5. AC Barcelona Nut Wish Ing. Zdenka Hladká 4 3 4 4 3 4 4 4 x 181 I.  
6. ASS Enny od Škrabalky Pavel Dohnal 4 3 4 4 3 4 4 4 x 181 I. res. CACT
7. AC Benji Idol's Heritage Bc. Lucie Kolouchová 4 3 3 4 4 3 4 4 x 171 I.  
8. WSS Betty Dúbravská pohoda Hana Rypáčková 4 3 3 4 3 3 4 4 x 168 I. CACT
9. AC Alisona z Remízky Barbora Jelínková 4 2 4 4 4 4 4 4 x 176 II.  
10. AC Bětuška z Dubolky Ing. Lenka Poláková 4 0 4 4 3 4 4 4 x 157 III.  
11. AC Igor z Chalupecké louky Ing. Eva Procházková 4 0 4 4 1 4 4 4 x 151 III.  
12. AC Noble Boy Black Petrs Andrea Koubková 3 0 4 4 3 4 3 4 x 140 III.  
13. AC Brit Štěprová Antonín Wágner 3 0 4 4 4 2 3 4 x 127 III.  
14. WSS Baila od Křetínky Eva Burgetová 3 1 3 3 3 2 3 4 x 124 III.  
   AC Katy z Chalupecké louky MVDr. Pavlína Pytelová - - - 4 - 4 - - x odstoupila
Klubové zkoušky vloh retrieverů
1. FCR Black Rock z Mokré hory Eva Hromádková 4 4 4 4 4 4 4 4 4 172 I.  
2. FCR Abby Aimee Maurehata Eva Hromádková 4 4 4 4 4 4 4 3 4 169 I.  
3. GR Amazing Heart Forever My Anna Tóthová 4 3 4 4 4 3 4 4 4 162 I.  
  NSR Tipota Red Fox Anushka Iva Šoustalová - 1 - - - 0 - - -

neobstál

Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (vrozená chuť k práci – u plemen CS, AWS), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody
 
Discipliny retrieveři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost
 
Rozhodčí: Vlasta Hartmannová, Radovan Matula, Ing. Miloslava Šišková, Eduard Andrla, Zdeněk Šilberger, Bohuslav Grepl
Čekatelé: Jiří Horák
Ze soudcovských tabulek sestavil : Ing. Jan Horyna

 ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák