ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
s OMS Jindřichův Hradec a MS Bertiny Lázně
Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT, res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Třeboň - Bertiny Lázně 17. - 19.9. 2010
Vrchní rozhodčí MVDr. František Šimek


Výsledky - M. Šírová a J. Šváb
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová
    Les Voda Pole Přinášení Hodnocení
   jméno vůdce pl. 1 2a 2b 2c 3 4 5 6 7 8 1 2 3 4 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 body cena titul
1. AWENDY Belle Moravia Ulmannová Radka Mgr. LR 4 3 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 354 I. Vítěz zkoušek, CACIT, CACT, Nejlepší pole
2. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 4 2 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 349 II. Nejlepší voda
3. ART´S GINNY Tercius Žampach Pavel MUDr. FCR 4 3 x x 4 2 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 338 II.  
4. Chesabar´s Josef Vici Luka Korda František Ing. CBR 3 4 x x 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 3 4 4 2 3 3 4 4 4 324 II. Nejlepší les
5. EXQUISITE The Dream Team Šustová Marie GR 4 2 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 342 III.  
6. ARMANI from Brown Muddy Pool Alwanová Simona GR 4 1 x x 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 333 III.  
7. GINO od Hradu Veveří Alwanová Simona GR 4 2 x x 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 3 4 4 1 4 4 4 4 4 326 III.  
8. ARRY Nice Friend Lietavcová Zdeňka LR 3 4 x x 4 3 4 3 4 4 3 4 4 3 2 2 4 4 1 4 3 4 4 4 307 III.  
  ADVANCE COAL od Habrovického rybníka Dragounová Alena FCR 3 4 x x 3 4 4 - 4 4 - - 0 - - - - - 4 - - - - 4 Neuspěl
  BALI z Ledenických zahrad Novák František Ing. CCR 4 4 x x 3 1 4 - 4 3 - - 0 - - - - - 3 - - - - 4 Neuspěl
  AIRIS Tristana Bohemia Tajčová Dana LR 4 4 x x 4 3 4 - 4 4 - - - - - 0 - - - - - - - - Neuspěl
  AKIRA od Perlové studánky Kořenská Zdeňka Ing. FCR - - x x - - - 4 - - 4 4 4 4 - 0 - 4 4 - - - 4 - Neuspěl
  CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR - - x x - - - 4 - - 4 4 4 4 - 0 - 4 2 - - - 4 - Neuspěl
  KERRY Chlupaté štěstí Nollová Iva GR - - x x - - - - - - - - - - - 0 - 4 - - - - - - Neuspěl
  IKE z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR - - x x - - - - - - - - - - - 0 - 4 - - - - - - Neuspěl
  ADIE CHESSY z Vlčích luk Kordová Jana CBR - - x x - - - - - - - - - - - 0 - 4 - - - - - - Neuspěl
Disciplíny:
LES 
1. Následování, 2. Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře a) vodič, b) oznamovač, c) hlasič, 3. Přinášení vlečené srstnaté, 4. Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50m, 5. Odložení, 6. Vodění psa, 7. Chování na stanovišti, 8. Poslušnost a ovladatelnost
VODA
1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Dohledávka pohozené kachny, 4. Poslušnost a ovladatelnost
POLE
1. Navádění na  2 ks pernaté - handling, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Chování po výstřelu, 5. Paměť k aportu - marking, 6. Nos, 7. Poslušnost a ovladatelnost
PŘINÁŠENÍ
1. pernaté, 2. kachny, 3. srstnaté

ROZHODČÍ: Danielovský Branko, Schejbal Jaroslav, Pecháček Miroslav, Fišer Václav, Kolín Vladimír, Sikora Jiří, Kopic Miloslav, Kuthejl Vojtěch

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák