ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
ve spolupráci s OMS Písek a MS Smetanova Lhota
Klubové podzimní zkoušky retrieverů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Varvažov 29.8. 2010
Vrchní rozhodčí Lucie Šeráková


Výsledky - M. Šírová
Účastníci - M. Šírová
Vítězové - M. Šírová
Obrazem - M. Šírová
   jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena

titul

1. ARMANI from Brown Muddy Pool Alwanová Simona GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R CACT, Vítěz zkoušek
2. KENDY Chlupaté štěstí Soukupová Blanka GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R res. CACT
3. GINO od Hradu Veveří Alwanová Simona GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R  
4. DEEP DESIRE Brdské zlato Hřebíčková Iva GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. R  
5. ADIE CHESSY z Vlčích luk Kordová Jana CBR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I. CACT
6. KEEPERS od Himalájského cedru Doležal David LR 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 178 I. CACT
7. ART´S FRED Tercius Šváb Jiří Ing. FCR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 3 173 I. CACT
8. JACK DANIELS Royal Standard Hajerová Eva Ing. LR 4 3 4 4 4 4 4 2 4 4 171 II.  
9. ARLÉNE from Brown Muddy Pool Vondrášková Blanka GR 4 3 4 3 4 4 4 2 4 4 166 II.  
10. TIME BOMB of Bohemia Bras Gebauer Petr LR 4 4 4 4 3 4 4 3 1 4 166 III.  
11. GALAXY GAEL GAL Kelečský poklad Novotná Blanka CBR 4 2 4 4 3 4 4 2 1 4 150 III.  
12. PERPLEXED HIPPO of Bohemia Bras Michalský David LR 4 2 4 4 4 4 4 1 4 2 148 III.  
  BAYOS Glarika Kupsová Eva LR 4 4 4 0 3 4 - 3 4 - Neuspěl
  BABY LOONY Rusty Love Martikánová Petra GR 4 0 4 4 3 4 3 2 - - Neuspěl
  XOPE z Vlčích luk Nytrová Ilona LR 4 3 - 3 - 4 - 3 1 0 Neuspěl
  HUCK BESMOON Bonny Dux Poláček Tomáš FCR 4 2 - 0 - 4 - 1 4 - Neuspěl
  TORCHLIGHT CLEAR of Bohemia Bras Langerová Zuzana Bc. LR - 0 1 4 4 3 4 2 - - Neuspěl
  ANIČČINA TRINITI Rusalčino údolí Kubešová Lucie FCR - - - 4 - - - - - 0 Neuspěl

Disciplíny - retrieveři - 1. nos, 2. Slídění s dohledávkou, 3. přinášení vlečené pernaté, 4. přinášení vlečené srstnaté, 5. přinášení kachny z hluboké vody, 6. chování po výstřelu, 7. vodění psa, 8. poslušnost a ovladatelnost, 9. paměť k aportu - marking, 10. přinášení

Rozhodčí: Radka Vondrová, Ivanka Soukupová, Tereza Krutská, Břetislav Uchytil ml., Veronika Šeráková, Jan Brom

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák