ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
 OMS Kutná Hora a MS Roháč - Malešov
Klubové speciální zkoušky z vodní práce retrieverů
se zadáním CACT a res. CACT
15.8.2010 - Malešov
Vrchní rozhodčí Milan Benda


VII. Pohár Světa myslivosti - celkové výsledky
Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - Ing. Jan Horyna
Vítězové - Ing. Jan Horyna
Obrazem - Ing. Jan Horyna
Obrazem - P. Golinovská
 
  jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1. Cyrus od Táborských Dvořáků Jakub Noll GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I. Vítěz zkoušek, CACT
2. Darina z Vlčích luk Bc.Tereza Kotyzová FCR 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 134 I CACT
3. Gino od Hradu Veveří Simona Alwanová GR 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 133 I.  Res. CACT
4. Armani From Brown Muddy Pool Simona Alwanová GR 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 132 I.  
5. Dick Black Love Bohemia Luxywett Radka Novotná FCR 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 131 I. Res. CACT
6. Chunny Chlupaté štěstí Mgr. Monika Kratochvílová GR 4 4 3 4 4 4 3 4 4 4 131 I.  
7. Hilary z Czafikovho dvora Denisa Sečová LR 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 129 I. CACT
8. Art od Stříbrných rud Barbora Křížová FCR 4 3 4 4 4 3 3 4 4 4 126 I.  
9. Dick od Táborských Dvořáků Bc. Jan Havrda GR 4 4 3 4 4 3 4 4 3 3 123 I.  
10. Almighty Wonder Tostadeo Bc. Kristýna Šedá LR 3 4 3 3 4 3 4 4 4 4 118 I. Res. CACT
11. Heartbreaker Is Friendly Radka Štencelová GR 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 118 I.  
12. Barney z Makových dvorů Zdeňka Kovářová GR 4 4 3 4 4 2 4 3 4 4 123 II.  
13. Akira od Perlové studánky Zdeňka Kořenská FCR 4 2 4 4 4 3 4 4 3 4 120 II.  
14. Carlsson Dynasty Anah Markéta Zelenková GR 3 4 2 4 4 4 3 4 3 4 118 II.  
15. Galen z Havlova dvora Stanislav Brtnický GR 4 3 2 3 4 4 4 4 3 4 117 II  
16. Chuck Berry Artemis Gold Stanislav Boguaj GR 4 2 4 4 4 2 4 2 4 2 112 II.  
17. Bali z Lednických zahrad Tereza Nováková CCR 4 4 1 4 4 4 4 4 3 4 123 III.  
18. Evergreen Vetcare Bohemia Vlasta Mošničková GR 4 4 3 3 4 1 3 3 4 3 110 III.  
  Compendio All The Best Pavel Řezníček FCR - - - - - - - - - 4 Odvolána pro ind. feny
  Griffin Sunrise Bonny Dux Pavel Řezníček FCR - - - - - - - - - 0 Neobstál
  Deep Desire Brdské zlato Iva Hřebíčková GR - - - - - - - - - 0 Neobstál

Discipliny: 1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody – handling, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Práce v rákosí, 4.Dohledávka pohozené kachny, 5. Chování po výstřelu,  6. Paměť k aportu – marking, 7. Přinášení, 8. Vodění psa, 9. Poslušnost a ovladatelnost, 10. Chování na stanovišti

Rozhodčí: Josef Veselý, Václav Špiroch, Branko Danielovský, Milan Řezníček, Jaroslav Mach, Hana Kovářová, Ing. Jarmila Jindřichovská, Ing. Irena Erhartová

ZPĚT

 
Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák