ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
OMS Kutná Hora a MS Roháč - Malešov
VII. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti
Klubové speciální zkoušky z vodní práce
Klubové podzimní zkoušky
se zadáním titulu CACT a res. CACT
Malešov 14.8. - 15.8. 2010


VII. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - celkové pořadí
 
FCR Darina z Vlčích luk
Vítěz VII. ročníku soutěže o Pohár Světa myslivosti
FCR Darina z Vlčích luk
vůdce Bc.  Tereza Kotyzová
GR Cyrus od Táborských Dvořáků GR Gino od Hradu Veveří
VII. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - 2. místo
GR Cyrus od Táborských Dvořáků
vůdce Jakub Noll
VII. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - 3. místo
GR Gino od Hradu Veveří
vůdce Simona Alwanová
GR Chunny Chlupaté štěstí LR Hilary z Czafikovho dvora
VII. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - 4. místo
GR Chunny Chlupaté štěstí
vůdce Mgr. Monika Kratochvílová
VII. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - 5. místo
LR Hilary z Czafikovho dvora
vůdce Denisa Sečová
  Jméno psa Vůdce Pl. PZ SZVP celkem
body pořadí body pořadí body koeficient
1. Darina z Vlčích luk Bc. Tereza Kotyzová FCR 183 1 134 2 317 97,83
2. Cyrus od Táborských Dvořáků Jakub Noll GR 179 4 136 1 315 97,22
3. Gino od Hradu Veveří Simona Alwanová GR 179 2 133 3 312 96,29
4. Chunny Chlupaté štěstí Mgr. Monika Kratochvílová GR 179

3

131 6 310 95,67
5. Hilary z Czafikovho dvora Denisa Sečová LR 179 5 129 7 308 95,06
6. Dick Black Love Bohemia Luxywett Radka Novotná FCR 176 13 131 5 307 94,75
7. Helga Jifex Jindřich Fencl WSS 233 4 98 1 331 94,03
8. Bali z Lednických zahrad Tereza Nováková CCR 178 11 123 17 301 92,90
9. Art od Stříbrných rud Barbora Křížová FCR 173 9 126 8 299 92,28
10. Almighty Wonder Tostadeo Bc. Kristýna Šedá LR 177 7 118 10 295 91,04
11. Carlsson Dynasty Anah Markéta Zelenková GR 170 14 118 14 288 88,88
12. Chuck Berry Artemis Gold Stanislav Boguaj GR 173 8 112 16 285 87,96
13. Aris Merylic Zdeněk Veleba WSS 220 6 85 3 305 86,64
14. Heartbreaker Is Friendly Radka Štencelová GR 161 12 118 11 279 86,11
15. Anny z Lipových dolin Ing. Eva Laubeová ASS 224 3 78 4 302 85,79
16. Akira od Perlové studánky Zdeňka Kořenská FCR 155 15 120 13 275 84,87
  Casey Bohemia Jewellery Petra Golinovská ASS 246 1 x x - -
  Blueberry z Chlumeckého Zátiší Martina Králová AC 240 2 x x - -
   Dara z Kutnohorských vrchů Vlastimil Kužel AC 219 5 x x - -
  Rex z Březenských revírů JUDr. Viktor Púčala NK 197 7 x x - -
  Compendio All The Best Pavel Řezníček FCR 179 6 - - - -
  Evening Melody Bohemia Angel Michal Šlesinger GR 169 10 x x - -
  Armani From Brown Muddy Pool Simona Alwanová GR - - 132 4 - -
  Dick od Táborských Dvořáků Bc. Jan Havrda GR x x 123 9 - -
   Barney z Makových dvorů Zdeňka Kovářová GR x x 123 12 - -
  Galen z Havlova dvora Stanislav Brtnický GR x x 117 15 - -
  Evergreen Vetcare Bohemia Vlasta Mošničková GR x x 110 18 - -
  Elizabet od Škrabalky Ing. Radek Přibyl ASS - - 93 2 - -
  Aldy z Údolí Bobravy Marcela Krečmerová GR - - x x - -
  Rozárka Chlupaté štěstí Dana Hybrantová GR - - x x - -
  Griffin Sunrise Bonny Dux Pavel Řezníček FCR x x - - - -
  Eila od Škrabalky Petra Golinovská ASS x x - - - -
  Deep Desire Brdské zlato Iva Hřebíčková GR - - - - - -
  Qvíz Clain z Ronovců Jiří Blažek AC - - - - - -
  Cilla Han-Ende Mgr. Hana Konečná WSS - - - - - -
maximum retrievři 188 + 136 = 324
maximum slídiči 252 + 100 = 352

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák