ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
 OMS Kutná Hora a MS Roháč - Malešov
Klubové podzimní zkoušky retrieverů
se zadáním CACT a res. CACT
14.8.2010 - Malešov
Vrchní rozhodčí Milan Benda


VII. Pohár Světa myslivosti - celkové výsledky
Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - Ing. Jan Horyna
Vítězové - Ing. Jan Horyna
Obrazem  - Ing. Jan Horyna
 
  jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1. Darina z Vlčích luk Bc. Tereza Kotyzová FCR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I. Vítěz zkoušek, CACT
2. Gino od Hradu Veveří Simona Alwanová GR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I. CACT
3. Chunny Chlupaté štěstí Mgr. Monika Kratochvílová GR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I. Res. CACT
4. Cyrus od Táborských Dvořáků Jakub Noll GR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I.  
5. Hilary z Czafikovho dvora Denisa Sečová LR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I. CACT
6. Compendio All The Best Pavel Řezníček FCR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I. Res. CACT
7. Almighty Wonder Tostadeo Bc. Kristýna Šedá LR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 177 I. Res. CACT
8. Chuck Berry Artemis Gold Stanislav Boguaj GR 4 3 4 4 3 4 4 3 4 4 173 I.  
9. Art od Stříbrných rud Barbora Křížová FCR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 3 173 I.  
10. Evening Melody Bohemia Angel Michal Šlesinger GR 4 3 4 4 3 4 4 4 3 3 169 I.  
11. Bali z Ledenických zahrad Tereza Nováková CCR 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 178 II.  
12. Heartbreaker Is Friendly Radka Štencelová GR 3 3 4 4 4 4 4 3 2 4 161 II.  
13. Dick Black Love Bohemia Luxywett Radka Novotná FCR 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 176 III.  
14. Carlsson Dynasty Anah Markéta Zelenková GR 4 4 4 4 4 4 4 4 1 3 170 III.  
15. Akira od Perlové studánky Zdena Kořenská FCR 4 3 4 4 2 4 3 3 1 4 155 III.  
  Rozárka Chlupaté štěstí Dana Hybrantová GR 4 0 4 4 4 4 3 4 4 4 Neobstál
  Armani From Brown Muddy Pool Simona Alwanová GR 4 3 - - 4 - 4 - 3 0 Neobstál
      Deep Desire Brdské zlato Iva Hřebíčková GR - 0 4 - 4 - 4 - 4 - Neobstál
  Aldy z Údolí Bobravy Marcela Krečmerová GR - - - 4 3 - - - 0 - Neobstál
 
Discipliny retrievři: 1. Nos, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Přinášení vlečené srstnaté, 5. Přinášení kachny z hluboké vody, 6. Chování po výstřelu, 7. Vodění psa, 8. Poslušnost a ovladatelnost, 9. Paměť k aportu – marking, 10. Přinášení

Rozhodčí: Josef Veselý, Branko Danielovský, Václav Špiroch, Jaroslav Mach, Hana Kovářová, Zdeněk Průša, Vladimír Kolín, Miroslav Pecháček

ZPĚT

 
Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák