ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
 ve spolupráci s OMS Kladno, MS Slatina a MS Ostříž Uhy
II. STŘEDOČESKÉ DERBY CALDOR RETRIEVERŮ
Speciální zkoušky z vodní práce retrieverů
a Podzimní zkoušky retrieverů
(nominace pro DERBY ČR 2011)
obě zkoušky se zadáním CACT a res. CACT dle zkušebního řádu ČMMJ
Slatina 10. - 11.7.2010
Vrchní rozhodčí MVDr. Bohumil Brož


Výsledky - J. Šváb & M. Šírová
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
 Obrazem - foto M. Šírová & B. Křížová
Obrazem - foto L. Hančarová
    
GR AMANDA Caritin sen LR HILARY z Czafikovho dvora NSR BADDY z Kotárských luk LR AIRIS Tristana Bohemia
GR AMANDA Caritin sen
vůdce Kabová Alena
LR HILARY z Czafikovho dvora
vůdce Sečová Denisa
NSR BADDY z Kotárských luk
vůdce Garová Martina
LR AIRIS Tristana Bohemia
vůdce Tajčová Dana
GR CARLSSON Dynasty Anah FCR ADVANCE COAL od Habrovického rybníka GR DANTES Aurea Rosa GR ARES from Brown Muddy Pool
GR CARLSSON Dynasty Anah
vůdce Zelenková Markéta
FCR ADVANCE COAL od Habrovického rybníka
vůdce Dragounová Alena
GR DANTES Aurea Rosa
vůdce Tůnová Blanka
GR ARES from Brown Muddy Pool
vůdce Budák Jiří
GR FIONA od Jakuba Krčína GR DORRIS Aurea Rosa LR DUKE ALFONSE Bohemia Angel LR CHIQUITA Sable Blues
GR FIONA od Jakuba Krčína
vůdce Holanová Yvetta
GR DORRIS Aurea Rosa
vůdce Píchová Eva
LR DUKE ALFONSE Bohemia Angel
vůdce Přikryl Tomáš
LR CHIQUITA Sable Blues
vůdce Jirousková Michala
FCR ART od Stříbrných rud GR CHRISTINA AGUILERA Artemis Gold GR Fiddle-De-Dee´s Moris Traveller
FCR ART od Stříbrných rud
vůdce Křížová Barbora
GR CHRISTINA AGUILERA Artemis Gold
vůdce Tomčíková Blanka
GR Fiddle-De-Dee´s Moris Traveller
vůdce Bursíková Radka

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák