ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
s OMS Jindřichův Hradec a honitba Stará Řeka
Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT, res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Třeboň - Stará Řeka 18. - 20.9. 2009
Vrchní rozhodčí Miloš Kašpar


Výsledky
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
    Les Voda Pole Přinášení Hodnocení
   jméno vůdce pl. 1 2a 2b 2c 3 4 5 6 7 8 1 2 3 4 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 body cena titul
1. JOLA z Proutku Šafařík Miloslav LR 4 4 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 364 I. CACIT, CACT, Nejl. les
2. CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 4 3 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 3 4 4 346 I. res. CACIT, CACT
3. KERRY Ithaka Bohemia Vanda Jan LR 4 2 x x 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 346 II. Nejl. pole
4. ART´S GINNY Tercius Žampach Pavel MUDr. FCR 4 4 x x 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 3 3 4 4 342 II.  
5. CONNIE z Královských teras Pokorná Jarmila Ing. GR 4 3 x x 2 3 2 4 3 4 4 4 4 4 3 2 4 4 3 4 2 3 4 4 302 II.  
6. DORRIS Aurea Rosa Píchová Eva GR 4 1 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 349 III.  
7. AWENDY Belle Moravia Ulmannová Radka Mgr. LR 4 3 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 4 4 4 344 III.  
8. LARA z Proutku Šafaříková Eva LR 4 3 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 3 3 4 4 336 III. Nejl. voda
9. ART´S FRED Tercius Šváb Jiří Ing. FCR 4 4 x x 4 2 3 4 3 4 4 4 4 4 1 1 4 4 4 4 2 2 4 4 303 III.  
10. AISCHA Lucky Honey Tajčová Dana LR 2 1 x x 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 2 3 4 4 3 4 2 3 3 3 295 III.  
  IKE z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR - - x x 0 3 - 4 4 - 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 Neuspěl
  GENESIS STAR Royal Standard Sležek David Ing. LR - - x x 0 4 - 4 4 - 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 Neuspěl
  BE MY X-MAS ANGEL Brdské zlato Štorková Libuše MVDr. GR - - x x 0 3 - 4 3 - 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 2 4 4 4 Neuspěl
  CYRUS od Táborských Dvořáků Noll Jakub GR 4 4 x x 4 3 4 4 4 - - - - - 4 0 4 4 - 4 - - - 3 Neuspěl
  KERRY Chlupaté štěstí Nollová Iva GR - - x x - - - 4 - - 4 4 4 4 4 - - - 4 - - 0 4 - Neuspěl
  DAIMON z Dianina Veselí Šimon Petr GR 4 0 x x - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Neuspěl
Disciplíny:
LES 
1. Následování, 2. Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře a) vodič, b) oznamovač, c) hlasič, 3. Přinášení vlečené srstnaté, 4. Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50m, 5. Odložení, 6. Vodění psa, 7. Chování na stanovišti, 8. Poslušnost a ovladatelnost
VODA
1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Dohledávka pohozené kachny, 4. Poslušnost a ovladatelnost
POLE
1. Navádění na  2 ks pernaté - handling, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Chování po výstřelu, 5. Paměť k aportu - marking, 6. Nos, 7. Poslušnost a ovladatelnost
PŘINÁŠENÍ
1. pernaté, 2. kachny, 3. srstnaté

ROZHODČÍ: Danielovský Branko, Mgr. Hampl Milan, Havrlant Alois, Ing. Kerda František, Pecháček Miroslav, Dvořák Pavel, MVDr. Brož Bohumil, Barda Stanislav

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák