ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Vyškov, HS Křenovice a MS Čertoráje Křenovice
KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH SLÍDIČŮ (CACT) a RETRIEVERŮ
Křenovice - 23.8.2009
Vrchní rozhodčí - Ing. Jan Horyna


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Vítězové - foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - foto Ing. Jan Horyna
Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena Titul
1.S NK Cora vom Altmühltal Ing. Zuzana Urie 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
2.S WSS Jaslůvka od Jaslůvky Ing. Dana Pospíšilová 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
3.S AC Cid Štěprová Ing. Jaroslav Šarman 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
4.S AC Ambra Deermount MVDr. Pavlína Pytelová 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. res. CACT
5.S AC Chainie z Chalupecké louky Blanka Kropáčková 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I.  
6.S WSS Heda Jifex Zdeněk Šilberger 4 4 4 4 4 3 4 4 x 184 I. res. CACT
7.S AC Arwen  Silk Beauty Petra Hakalová 4 3 4 4 3 4 4 3 x 177 I.  
8.S WSS Cilla Han-Ende Mgr. Hana Konečná 4 3 4 4 4 3 4 4 x 176 I.  
9.S AC Elektra z Malé Kamenné Daniela Lukuvková 4 4 4 4 3 2 4 4 x 173 II.  
10.S WSS Cendy Han-Ende Sylva Skupinová 4 3 3 3 2 2 4 4 x 154 II.  
11.S AC Briana Margarets Pride Ilona Jonasová 3 3 4 4 4 3 2 4 x 152 II.  
12.S AC Honey Black Petrs Petr Studeník 4 0 4 4 3 4 4 4 x 157 III.  
13.S ASS Adored Arietha Rockdale Ing. Šárka Zádrapová 4 0 4 4 3 4 4 2 x 149 III.  
14.S AC Up One's Street Schönez Zdenka Hladká 4 0 4 4 4 3 3 4 x 145 III.  
15.S AC Jimmie Moravia Mystery Ing.Jarmila Kuběnová 3 0 3 3 4 2 2 1 x 100 III.  
  WSS Hubert od Jaslůvky Josef Milota - - - - - - - - x odstoupil
  AC Anthracite Lover Boy Kokrus Robert Skutecký - - - - - 0 - - x neobstál
Klubové zkoušky vloh retrieverů
1.R LR Awendy Belle Moravia Ing. Jiří Ulmann 4 4 4 4 4 4 4 4 4 172 I. x
2.R LR Anne Lulu Chaseland's Ing. Jiří Ulmann 4 4 4 4 4 4 4 4 4 172 I. x
3.R LR Bessy z Ročkova Ing. Jiří Ulmann 4 4 4 4 4 4 4 4 4 172 I. x
4.R GR Finlandia Vetcare Bohemia Jolana Krátká 4 4 3 4 4 4 4 4 4 168 I. x
5.R GR Kreizy Chlupaté štěstí Nikol Gabrielová 4 4 3 4 4 4 4 4 4 168 I. x
6.R FCR Aura od Perlové studánky Lenka Pechová 4 4 3 4 3 4 4 3 4 161 I. x
7.R LR Cara z Vltavotýnských lesů Ing. Jiří Jeníček 4 1 3 4 4 4 4 3 4 147 III. x
Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (vrozená chuť k práci – u plemen CS, AWS), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody
Discipliny retrieveři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost
 
Rozhodčí: Ing. Jan Horyna, vrchní rozhodčí, Milan Kříž, Eduard Andrla, čekatel Ing. Miloslava Šišková, Josef Ouzký, Vlasta Hartmannová, Mgr. Milan Hampl, Jan Derka
Vítěz zkoušek nebyl vyhlašován

Ze soudcovských tabulek sestavil : Ing. Jan Horyna

 ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák