ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
OMS Kutná Hora a MS Roháč - Malešov
VI. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti
Klubové speciální zkoušky z vodní práce
Klubové podzimní zkoušky
se zadáním titulu CACT a res. CACT
Malešov 15.8. - 16.8. 2009


Klubové zkoušky z vodní práce retrieverů - výsledky
Klubové zkoušky z vodní práce retrieverů a slídičů - výsledky
Klubové podzimní zkoušky retrieverů - výsledky
Klubové podzimní zkoušky retrieverů a slídičů - výsledky
 
GR Cyrus ud Táborských Dvořáků
VI. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - 1. místo
GR Cyrus od Táborských Dvořáků
vůdce Jakub Noll
NK Endy z Šilhanova chovu GR Dasty Chlupaté štěstí
VI. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - 2. místo
NK Endy z Šilhanova chovu
vůdce Petr Šilhan
VI. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - 3. místo
GR Dasty Chlupaté štěstí
vůdce Simona Alwanová
GR Connie z Královských teras GR Kerry Chlupaté štěstí
VI. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - 4. místo
GR Connie z Královských teras
vůdce Ing. Jarmila Pokorná
VI. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - 5. místo
GR Kerry Chlupaté štěstí
vůdce Iva Nollová
  Jméno psa Vůdce Pl. PZ umístění SZVP umístění celkem
1. Cyrus od Táborských Dvořáků Jakub Noll GR 3. 1. 4
2. Endy z Šilhanova chovu Petr Šilhan NK 2. 2. 4
3. Dasty Chlupaté štěstí Simona Alwanová GR 2. 3. 5
4. Connie z Královských teras Ing. Jarmila Pokorná GR 6. 2. 8
5. Kerry Chlupaté štěstí Iva Nollová GR 1. 8. 9
6. Canny z Královských teras Monika Janderková GR 5. 4. 9
7. Griffin Sunrise Bonny Dux Pavel Řezníček FCR 6. 5. 11
8. Afra od Zálužského potoka Pavel Slunečka NK 8. 3. 11
9. Bali z Ledenických zahrad Tereza Nováková CCR 5. 8. 13
10. Jola z Proutku Miloslav Šafařík LR 7. 6. 13
11. Chat Vezír Josef Slabý NK 9. 4. 13
12. Mendy Hadí vrch Josef Štěpáník ASS 12.

1.

13
13. Armani From Brown Muddy Pool Simona Alwanová GR 10. 5. 15
14. Doda Rabienska Knieja Wladyslaw Hoff - PL LR 4. 14. 18
15. Heartbreaker Is Friendly Radka Štencelová GR 9. 12. 21
16. Chelsy Rudolfovská skála Libuše Fašianoková GR 16. 7. 23
17. Fiona od Jakuba Krčína Yvetta Holanová GR 12. 11. 23
18. Craze Girl Famous Gold Olga Kmochová GR 8. 17. 25
19. Audrey Riverdance Bohemia Petra Bubeníková LR 18. 10. 28
  Conny z Vltavotýnských lesů Ing. Jiří Jeníček LR 11. -  
  Galen z Havlova dvora Stanislav Brtnický GR 13. -  
  Kesy z Proutku Zbyněk Vytlačil LR 14. -  
  Almighty Wonder Tostadeo Kristýna Šedá LR 15. -  
  Arry Nice Friend Zuzana Lietavcová LR 17. -  
  Argo z Liblických rákosin Hana Homolková GR - -  
  Caline Bambou Du Bois De La Rayere Mgr. Martina Hrebíčková GR - -  
  Art’s Fred Tercius Miloslav Šafařík FCR - 13.  
  Lenda Moura Soul Zuzana Tíkalová GR - -  
  Charlotte od Kletecké hráze Šárka Bílková GR - -  
  Trubadur Golden Erinor Lenka Nováková GR - 16.  
  Great Guy Tetřeví Dvůr Ivanka Soukupová LR - 9.  
  Energy For Fun Brdské zlato MVDr. Libuše Štorková GR - 15.  
  Dag Evženovo údolí Josef Ouzký WSS 4. -  
  Gerda z Blatova Ing. Josef Smrž AC 10. -  
  Hart od Stroupinského potoka Petr Omelka ASS 11. -  
  Helga Jifex Jindřich Fencl WSS - 6.  
  Gracia vom Jägerbrünlein Věroslav Orlovský ASS - 7.  
  Charly z Hvězdy naděje Ing. Jiří Lukeš WSS - -  
  Angie od Hladké skály Tereza Nováková GR

1.

-  
  Compendio All The Best Pavel Řezníček FCR 3. -  
  Advance Coal od Habrovického rybníka Alena Dragounová FCR 7. -  
  Leana Gypsys's Soul Ivana Rindošová CCR - -  

 

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák