ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
ve spolupráci OMS Hradec Králové a MS Cidlina - Měník
Klubové podzimní zkoušky retrieverů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Cidlina - Měník 2.8. 2009
Vrchní rozhodčí Jaroslav Dostál


Výsledky
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová
   jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena

titul

1. ADVANCE COAL od Habrovického rybníka Dragounová Alena FCR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.R CACT, Vítěz zkoušek
2. CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.R CACT
3. ELEMENT BRENDA Misantos Kondělková Lucie GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.R res. CACT
4. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I. CACT
5. CYRUS od Táborských Dvořáků Noll Jakub GR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 179 I.  
6. ART´S FRED Tercius Šafařík Miloslav FCR 4 2 4 4 3 4 4 4 4 4 174 II.  
7. ANGIE od Hladké skály Nováková Tereza GR 4 2 4 4 4 4 4 4 3 4 174 II.  
8. CONNIE z Královských teras Pokorná Jarmila Ing. GR 4 2 3 4 4 4 4 4 3 4 169 II.  
9. AISCHA Lucky Honey Tajčová Dana LR 4 4 4 4 4 4 4 4 1 3 170 III.  
10. KESY z Proutku Vytlačil Zbyněk LR 4 1 3 4 1 4 4 3 4 3 144 III.  
  BALI z Ledenických zahrad Nováková Tereza CCR 4 0 4 - - 4 - - 3 - Neuspěl
  JOLA z Proutku Šafaříková Eva LR 4 3 0 - 4 4 - - - - Neuspěl
  ARWEN pod Klokočskými skalami Kolář Karel LR 4 3 0 - 3 4 - - - - Neuspěl
  CHUNNY Chlupaté štěstí Kratochvílová Monika, Mgr. GR 3 - 0 2 - - 3 4 - - Neuspěl
  ALIBABA z Ledenických zahrad Grof Viktor LR - - 0 4 - - 1 - - - Neuspěl
  SEBASTIAN the Best Baron Trunec Zdeněk GR - - 0 - - - - - - - Neuspěl
  DON Boy Pepinos Grof Viktor LR - - - 0 - - - - - - Neuspěl
  BADY Gratcliens Grof Viktor LR - - - 0 - - - - - - Neuspěl

Disciplíny - retrieveři - 1. nos, 2. Slídění s dohledávkou, 3. přinášení vlečené pernaté, 4. přinášení vlečené srstnaté, 5. přinášení kachny z hluboké vody, 6. chování po výstřelu, 7. vodění psa, 8. poslušnost a ovladatelnost, 9. paměť k aportu - marking, 10. přinášení

Rozhodčí: Milan Řezníček, Josef Ouzký, Hana Kovářová, Milan Plechatý, Branko Danielovský, Jaroslav Schejbal

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák