ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
ve spolupráci s OMS Kladno
a MS Slatina MS Ostříž Uhy
I. STŘEDOČESKÉ DERBY RETRIEVERŮ
Speciální zkoušky z vodní práce retrieverů
a Podzimní zkoušky retrieverů
(nominace pro DERBY ČR 2010)
obě zkoušky se zadáním CACT a res. CACT
dle zkušebního  řádu ČMMJ
Slatina 11. - 12.7.2009
Vrchní rozhodčí Ing. Jan Horyna


Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová
FCR ADVANCE COAL od Habrovického rybníka LR HILARY z Czafikovho dvora FCR ASTA Černá sluníčka FCR ART od Stříbrných rud
FCR ADVANCE COAL od Habrovického rybníka
vůdce Dragounová Alena
LR HILARY z Czafikovho dvora
vůdce Sečová Denisa
FCR ASTA Černá sluníčka
vůdce Marousková Michaela
FCR ART od Stříbrných rud
vůdce Křížová Barbora
LR ASHAKIRAN Riverdance Bohemia FCR IKE z Vlčích luk FCR ART´S GINNY Tercius GR DIAMOND Aurea Rosa
LR ASHAKIRAN Riverdance Bohemia
vůdce Bárta Petr Mgr.
FCR IKE z Vlčích luk
vůdce Žampachová Eva MUDr.
FCR ART´S GINNY Tercius
vůdce Žampach Pavel MUDr.
GR DIAMOND Aurea Rosa
vůdce Klouček Ondřej
FCR ADA ze Svrženských luhů LR AKINA z Českých strání GR FREDDY Artemis Gold CBR GALAXY GAEL GAL Kelečský poklad
FCR ADA ze Svrženských luhů
vůdce Šrenková Zdena
LR AKINA z Českých strání
vůdce Jakšová Jana Ing.
GR FREDDY Artemis Gold
vůdce Freiwilling Rudolf
CBR GALAXY GAEL GAL Kelečský poklad
vůdce Novotná Blanka
GR NATALI od Kovářovské hůrky FCR DEEP SPACE Black Brianta LR AISCHA Lucky Honey GR DANTES Aurea Rosa
GR NATALI od Kovářovské hůrky
vůdce Němcová Ivana
FCR DEEP SPACE Black Brianta
vůdce Štefková Ida
LR AISCHA Lucky Honey
vůdce Tajčová Dana
GR DANTES Aurea Rosa
vůdce Tůnová Blanka
LR GREY od Tří jasanů LR ARYA TRACEY Cambrella GR ELEMENT BRENDA Misantos GR DORRIS Aurea Rosa
LR GREY od Tří jasanů
vůdce Stránský Josef
LR ARYA TRACEY Cambrella
vůdce Bártová Ilona
GR ELEMENT BRENDA Misantos
vůdce Kondělková Lucie
GR DORRIS Aurea Rosa
vůdce Píchová Eva
GR CARLSSON Dynasty Anah LR DOTTY od Himalájského cedru GR SANTI the Best Baron GR JOLLY JOKER of Bohemia Gold
GR CARLSSON Dynasty Anah
vůdce Zelenková Markéta
LR DOTTY od Himalájského cedru
vůdce Konvalinková Monika
GR SANTI the Best Baron
vůdce Levý Petr
GR JOLLY JOKER of Bohemia Gold
vůdce Borgesen David

ZPĚT

 

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák