ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
s OMS Vyškov, MS Střela - Švábenice
Klubové speciální zkoušky z vodní práce
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Švábenice - 5.7.2009
vrchní rozhodčí Alois Havrlant


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - Ing. Jan Horyna
Vítězové - Ing. Jan Horyna
Obrazem - Ing. Jan Horyna
 
     jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1.R Enigma Royal Standard Jiří Jelínek LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I. Vítěz zkoušek, CACT
2.R Diesel Oasis Of Peace Hana Němečková FCR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 134 I. CACT
3.R Bronco Sexy Rexy Jiřina Sladká NSR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 134 I. CACT
4.R Joy Happy Ithaka Bohemia Martin Luňák LR 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 134 I.  res. CACT
5.R Ambra z Liblických rákosin Martin Svoboda GR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 132 I. CACT
6.R Den Bri-Col Black and White Eva Horká LR 2 4 4 4 4 4 4 4 4 3 122 I.  
7.R Fabricie Fair Kelečský poklad Bedřich Slezáček CBR 4 4 4 4 4 4 3 4 2 3 124 II.  
8.R Almighty Wonder Tostadeo Kristýna Šedá LR 4 4 4 4 4 3 4 4 3 1 122 II.  
9.R Ronraj Can Anyone Explain Petr Špunda FCR 3 4 2 4 4 4 4 3 4 3 120 II.  
10.R Chaplin Royal Standard Petra Strnadlová LR 3 4 3 4 4 1 4 4 3 3 109 III.  
11.R Endy z Dolanských látek Radek Slezáček LR 1 4 4 4 4 4 3 4 2 3 106 III.  
   Blue Bell Beauty From Czech Rostislav Růžička GR - - - - - - - - - - neobstál
   Ciruška Splendid Fellow Jolana Krátká GR - - - - - 0 - - - - neobstál
  Dom Perignom Sexy Rexy Stanislav Herda NSR - - - 0 - - - - - - neobstál
  Aphrodite Terra Amaltea Petr Špunda FCR - - - - - - 0 - - - neobstál
1.S Alan ze Švábenského háje Jaroslav Látal NK 4 4 4 3 4 4 x x x x 95 I. CACT
2.S Mendy Hadí vrch Josef Štěpáník ASS 4 4 4 2 4 4 x x x x 90 I. CACT
3.S Twigle Noor Ing. Bohuslav Zemánek WSS 4 2 4 2 3 4 x x x x 80 I. CACT
4.S Alan od Tálského mlýna Libor Stejskal NK 1 4 3 3 3 3 x x x x 71 II.  
   Icarr Dianin kámen Ing. Šárka Zádrapová ASS - - - - - - x x x x odvolán pro indispozici

Discipliny (retrievři) : 1 – přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2 – přinášení kachny z hluboké vody, 3 – práce v rákosí, 4 – dohledávka pohozené kachny, 5 – chování po výstřelu, 6 – paměť k aportu - marking, 7 – přinášení, 8 – vodění psa, 9 – poslušnost a ovladatelnost, 10 – chování na stanovišti

Discipliny (slídiči) : 1 - ochota k práci v hluboké vodě, 2 - přinášení kachny z hluboké vody, 3 - nahánění a dohledávka střelené, nebo postřelené kachny v rákosí, 4 - dohledávka kachny v rákosí, 5 - chování na stanovišti, 6 – poslušnost

Rozhodčí: : Jan Derka, Mgr. Milan Hampl, František Prýgl, Branko Danielovský, Jaroslav Schejbal, Ing. Jan Horyna

  ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák