ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
s OMS Vyškov, MS Střela - Švábenice
Klubové lesní zkoušky retrieverů a slídičů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Švábenice - 4.7.2009
Vrchní rozhodčí - Alois Havrlant


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Vítězové - foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - foto Ing. Jan Horyna
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 body cena titul
1.R LR Pablo z Muchovy boudy Hana Němečková 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 4 x 232 I. Vítěz zkoušek, CACT
2.R CBR Fabricie Fair Kelečský poklad Bedřich Slezáček 4 4 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 3 4 x 228 I. CACT
3.R FCR Aphrodite Terra Amaltea Petr Špunda 4 3 4 4 4 4V 4 4 4 4 4 4 3 x 221 I. CACT
4.R LR Joy Happy Ithaka Bohemia Martin Luňák 4 4 4 4 3 4V 4 4 4 4 4 3 3 x 218 I. res. CACT
5.R LR Den Bri-Col Black and White Eva Horká 4 4 4 4 4 4V 3 4 4 4 4 1 4 x 218 III.  
6.R NSR Bronco Sexy Rexy Jiřina Sladká 4 4 4 4 4 4V 1 3 4 4 4 4 3 x 217 III.  
7.R LR Ariska Black Benjamínek Martina Junaštíková 4 4 4 4 3 4V 3 3 3 3 4 1 3 x 196 III.  
8.R LR Lucas Choko z Vavřineckých rákosin Martina Junaštíková 4 3 3 4 2 2V 3 3 3 3 3 1 2 x 164 III.  
1.S ASS Icarr Dianin kámen Ing. Šárka Zádrapová 4 4 4 4 4 4N 4 4 3 4 3 3V 3 2 317 I. CACT
2.S WSS Twigle Noor Ing. Bohuslav Zemánek 4 0 4 4 4 3N 4 4 3 3 3 4V 2 3 282 III.  
3.S WSS Amor od Olešenky Ing. Jiří Kloz 4 0 4 4 4 3O 2 3 3 2 4 4V 4 4 277 III.  
  NK Alan od Tálského mlýna Libor Stejskal 3 - 4 4 4 4N 4 - 3 3 4 2V 0 3 neobstál
ASS Ergus z Větrné paseky Ing. Pavel Klika - - - - 4 - 0 - - - 1 1V - 2 neobstál

Discipliny - retrievři: 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – následování, 6 – práce na barvě spárkaté zvěře,  7 – chování na stanovišti, 8 – odložení, 9 - chování po výstřelu, 10 - poslušnost a ovladatelnost, 11 - vodění psa, 12 - paměť k aportu - marking, 13 - přinášení

 Discipliny - slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 - nahánění,  7 – slídění, 8 – stopa živé zvěře, 9 – dohledávka a přinášení pernaté, 10 - vlečka se srstnatou zvěří, 11 - šoulačka, 12 - barva, 13 - odložení, 14 - klid na stanovišti 

Rozhodčí: Jan Derka, Mgr. Milan Hampl, Ing. Jaroslav Šarman, Branko Danielovský, Jaroslav Schejbal, Ing. Jan Horyna

 ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl a ost. málopočetná plemena Retrívři Německý křepelák