ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů,
OMS Blansko ve spolupráci
se Školním lesním podnikem Křtiny
Mendelovy zemědělské a lesnické university v  Brně
Klubové lesní zkoušky
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Křtiny – 16.5. 2009
Vrchní rozhodčí Ing. Jan Horyna


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Vítězové - foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - foto Ing. Jan Horyna
 

jméno psa

vůdce

plem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 body cena

titul

1R. Kerry Chlupaté štěstí Iva Nollová GR 4 4 4 4 4 2 4 4 4 3 4 4 4 x 216 II. Vítěz zkoušek
2R. Pablo z Muchovy boudy Hana Němečková LR 4 4 4 4 3 2 3 4 4 3 4 4 3 x 204 II.  
3R. Bronco Sexy Rexy Jiřina Sladká NSR 3 4 4 4 3 3 2 4 4 4 4 2 3 x 197 II.   
4R. Romeo Falmarka Michal Hájek LR 3 4 4 4 2 4 4 4 3 3 4 1 3 x 189 III.     
  Dasty Chlupaté štěstí RNDr. Karel Zelníček GR - - 4 4 4 2 - 4 4 - - - 4 x odstoupil
  Gino od Hradu Veveří RNDr. Karel Zelníček GR - - 4 4 4 2 - 4 4 - - - 4 x odstoupil
  Den Bri-Col Black and White Eva Horká LR - - 4 4 4 0 - 4 4 - - - 3 x neobstál
  Cyrus od Táborských Dvořáků Jakub Noll GR 4 4 - - 3 2 - 0 3 - 4 4 - x neobstál
  Ashakiran Riverdance Bohemia Petr Bárta LR - - - - 4 0 - - 3 - - - - x neobstál
1S. Alfa Štěprová Ing. Jaroslav Šarman AC 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 3 1 4 2 294 III.       
2S. Twigle Noor Ing. Bohuslav Zemánek WSS 4 0 4 4 4 3 4 3 2 4 1 2 1 2 234 III.     
  Hyvinkää od Jaslůvky Ing. Dana Pospíšilová WSS 4 - 4 4 4 2 4 3 3 2 2 3 4 3 odstoupil
Discipliny retrievři: 
1. Nos, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Přinášení vlečené srstnaté, 5. Následování, 6. Práce na barvě spárkaté zvěře a) vodič(5), b) oznamovač(7), c) hlasič(8), 7. Chování na stanovišti, 8. Odložení, 9. Chování po výstřelu, 10. Poslušnost a ovladatelnost, 11. Vodění psa, 12. Paměť k aportu – marking, 13. Přinášení
 
Discipliny slídiči: 
1. Nos, 2. Hlasitost, 3. Poslušnost a ovladatelnost, 4. Chování po výstřelu, 5. Vodění na řemeni, 6. Nahánění z odložení(9), od nohy(7), 7. Slídění, 8. Stopa živé zvěře, 9. Dohledávka a přinášení pernaté, 10. Vlečka se srstnatou zvěří, 11. Šoulačka, 12. Barva a) hlasič, oznamovač b) vodič, 13. Odložení, 14. Klid na stanovišti
 
Rozhodčí: Branko Danielovský, Zdeněk Šilbergr, Přemysl Bouška – následování, šoulačka, barva, vodění, Jaroslav Schejbal, Václav Kučera – vlečky, dohledávka pernaté, odložení, Mgr. Milan Hampl, Jaromír Hujíček – nos, hlasitost, poslušnost, slídění, nahánění, chování po výstřelu, stopa živé zvěře, slídění s dohledávkou, paměť k aportu
Ze soudcovských tabulek sestavil: Ing. Jan Horyna

 ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák