ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Kutná Hora
KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH SLÍDIČŮ (CACT) a RETRIEVERŮ
Malešov - 3.5.2009


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Vítězové - foto Ing. Jan Horyna
Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena Titul
1.S NK Endy z Šilhanova chovu Petr Šilhan 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
2.S AWS Alvin od Valinky MVDr. Svoreňová Zdenka 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
3.S ASS Buxus of Klamar Garden Martina Hladká 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
4.S ASS Winterwater Creek's Dream Wizard Mgr. Klára Tydlitová 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. res. CACT
5.S CS Svarta Sara Milliyor's Petr Kastl 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
6.S AC Nairobi Black Petrs Vlastimil Gregor 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192

I.

CACT
7.S WSS Charly z Hvězdy naděje Ing. Jiří Lukeš 4 4 4 4 3 4 4 4 x 189

I.

CACT
8.S AC Dara z Kutnohorských vrchů Vlastimil Kužel 4 4 4 4 3 4 4 4 x 189 I. res. CACT
9.S AC Bastien z Chlumeckého zátiší Jaroslava Vildová 4 4 4 3 2 4 4 4 x 192 I.  
10.S AC Edith od Rubínek Ing. Jarmila Jindřichovská 4 3 4 4 4 3 4 2 x 168 I.  
11.S AC Adéla z Růžového Barvínka Štěpánka Gorčíková 4 2 4 4 4 4 4 4 x 176 II.  
12.S AC Amálka od Modřínku Štěpánka Gorčíková 4 2 4 4 4 3 4 4 x 168 II.  
13.S CS Damantha Dalia z Rajšlu Jita Šlechtová 4 4 4 4 4 3 3 1 x 165 III.  
14.S CS Boop-A-Doop Girl Shogun's MVDr. Zuzana Návělková 3 3 4 4 2 2 1 3 x 127 III.  
15.S AC Sorcery's Catch a Falling Star Alexandra Zemanová 3 0 4 4 3 2 1 3 x 106 III.  
  AC Avalanche Lucky Pearl Dagmar Čečová                 x neobstál
  AC Molkara Tamarillo Alexandra Zemanová                 x neobstál
  AC Hugo Boy Pepinos Lucie Kolouchová                 x neobstál
  AC Tip Off Schönez Otakar Klepš                 x neobstál
  AC King of Hearts Made in Austria Otakar Klepš                 x neobstál
Klubové zkoušky vloh retrieverů
1.R GR Freddy Artemis Gold Rudolf Freiwillig 4 4 4 4 4 4 4 4 4 172 I.  
2.R GR Chunny Chlupaté štěstí Mgr. Monika Kratochvílová 4 4 4 4 4 4 3 4 4 167 I.  
3.R GR Armani From Brown Muddy Pool Simona Alwanová 4 3 4 4 4 4 4 4 4 166 I.  
4.R LR Abby Kate Cambrella Jarmila Horníčková 4 4 4 4 4 2 4 4 4 164 I.  
5.R FCR Art od Stříbrných rud Barbora Křížová 4 3 4 3 4 4 4 4 4 163 I.  
6.R GR O' Lancillotto z Havlova dvora Lenka Ostrčilová 4 3 4 4 4 3 4 4 4 162 I.  
7.R GR Ambra z Liblických rákosin Martin Svoboda 4 4 4 4 4 4 4 2 3 160 I.  
8.R GR Ares From Brown Muddy Pool Jiří Budák 4 2 4 4 4 3 4 4 4 156 II.  
9.R FCR Asta Slatinský vršek Zuzana Hloušková 4 2 4 4 3 4 4 3 4 153 II.  
10.R LR Jim Beam Royal Standard Pavlína Felgrová 4 1 3 4 4 4 4 2 4 144 III.  
11.R GR Impulsive Mary Is Friendly Jaroslava Stará 3 4 3 4 4 3 3 1 3 136 III.  
12.R CHBR Cora Aschinta Libami Zdeňka Hůzlová 4 4 4 4 1 4 4 1 1 133 III.  
13.R GR Benji z Tichého Donu Marie Psotová 4 1 2 3 2 4 4 3 3 126 III.  
    LR Larry z Havlova dvora Ing. Jindřiška Hlinová 4 - - - - 4 - 0 - neobstál
  GR Barbossa z Liblických rákosin Ing. Petr Lanč - 0 - - - - - 0 - neobstál
  GR Anthony Hopkins Martina Mikešová 4 4 4 4 0 4 - 2 - neobstál
   LR Bargo Apami Mgr. Jiří Suchý - 4 - - 0 - 4 1 0 neobstál
Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (vrozená chuť k práci – u plemen CS, AWS), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody
Vrchní rozhodčí: Jaroslav Šembera
Rozhodčí: losy 1 – 7 Milan Benda, Naďa Zahajská, 8 – 14 Milan Kříž, Karel Čepelák, 15 – 20 Roman Hubek, Ing. Josef Smrž
 
Discipliny retrieveři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost
Vrchní rozhodčí: MVDr. Bohumil Brož
Rozhodčí: losy 25 – 31 Josef Veselý, Josef Ouzký, 32 – 37 Branko Danielovský, Jaroslav Schejbal, 38 – 42 Ing. Jan Horyna, Miloslav Šafařík

Ze soudcovských tabulek sestavil : Ing. Jan Horyna

 ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák