ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Praha - východ  a MS Nové Jirny
Klubové podzimní zkoušky
se zadáním titulu CACT, Res. CACT  
dle zkušebního  řádu ČMMJ
Nové Jirny 12.10.2008
Vrchní rozhodčí Ing. Jan Horyna


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Obrazem - Ing. J. Ulmann
RETRIEVEŘI
  jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1R. Awendy Belle Moravia Mgr. Radka Ulmannová LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.R

Vítěz zkoušek, CACT

2R. Carlsson Dynasty Anah Markéta Zelenková GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.R CACT
3R. Chelsy Rudolfovská skála Libuše Fašianoková GR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I. Res. CACT
4R. Flaming The Dream Team Bc. Veronika Nováková GR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I.   
5R. Abby Kate Cambrella Mgr. Jarmila Horníčková LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 182 I. Res. CACT
6R. Griffin Sunrise Bonny Dux Pavel Řezníček FCR 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 178 I. CACT
7R. Irina z Vlčích luk Jiří Šugar CBR 4 3 4 4 4 4 4 3 3 4 173 I. CACT
8R. Muku z Vlčí stepi Pavlína Valeriánová CBR 4 4 4 4 3 4 4 3 4 3 172 I. Res. CACT
9R. Areta z Těšenovských luk Jiří Pípal GR 4 3 4 4 4 4 4 3 4 3 171 I.  
10R. Bless od Dubu Trojáku Daniel Zima LR 3 3 3 4 4 4 4 4 4 3 164 I.   
11R. Eirin Elegance z Říčanských luk Dana Palivcová GR 3 2 4 4 4 4 4 3 4 4 164 II.   
12R. Pipe – Tree of Bohemia Bras Vladimír Jelínek LR 4 4 4 4 4 4 1 4 3 2 166 III.   
13R. Nancy z Novoveských lučin Jiří Kopáč LR 3 4 3 4 4 4 3 3 4 2 155 III.   
14R. Galaxy Gael Gal Kelečský poklad Blanka Novotná CBR 4 3 4 4 3 4 4 3 1 3 155 III.   
15R. Fredy Artemis Gold Rudolf Freiwillig GR 4 1 1 4 4 4 4 4 2 3 144 III.   
   Geisha Girl Tankaram Petr Vokroj LR - - 0 - - - - - - - Neobstál
   Quatro Libošovská blata Gabriela Fridrichová GR - - 0 - - - - - - - Neobstál
SLÍDIČI
1S. Baron z Radinova dvora Josef Radina NK 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 252 I. CACT
2S. Alfa Štěprová Ing. Jaroslav Šarman AC 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 246 I. CACT
3S. With Touch Meadow Mint Bc. Ladislav Michl ASS 4 4 4 4 3 3 4 4 4 3 235 I. CACT
4S. Dick Wilden zo Zámockého parku Pavol Seres AC 4 4 4 4 4 3 4 2 4 1 212 III.  
5S. Hyvinkää od Jaslůvky Ing. Dana Pospíšilová WSS 4 0 4 4 4 3 3 3 4 4 198 III.   
Disciplíny - retrieveři - 1. nos, 2. slídění s dohledávkou, 3. přinášení vlečené pernaté, 4. přinášení vlečené srstnaté, 5. přinášení kachny z hluboké vody, 6. chování po výstřelu, 7. vodění psa, 8. poslušnost a ovladatelnost, 9. paměť k aportu - marking, 10. přinášení
 
Discipliny - slídiči : 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – dohledávka pernaté, 9 – vlečka se srstnatou, 10 – přinášení kachny z hluboké vody
   
Rozhodčí – 1. skupina - slídiči: Mgr. Klára Tydlitová, Milan Kříž, 2. skupina – retrievři – slídění, marking: Jindřich Vágner, Ivanka Soukupová, 3. skupina – retrievři – vlečka se srstnatou, přinášení kachny: Josef Ouzký, Ing. Jarmila Jindřichovská, 4. skupina – retrievři – vlečka s pernatou, vodění: Pavel Vladyka, Alexandr Jiránek

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák