ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Semily, MS Kozlovy - Všeň, MS Žďár Blata,
MS Libošovice a HS Mužský
pod záštitou ministra zemědělství Mgr. Petra Gandaloviče
XXIII. Memoriál Mileny Štěrbové
se zadáním CACIT,  res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
26. - 28.9.2008 Všeň
Vrchní rozhodčí Jaroslav Šembera


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Richard Stehlík www
Svatohubertská mše, veterinární prohlídka a losování - foto Richard Stehlík www
Zahájení Hrubý Rohozec - foto Richard Stehlík www
Obrazem z disciplín - foto Richard Stehlík www
Vyhlášení výsledků - foto Richard Stehlík www
  

NK Car Semilský háj

Vítěz MMŠ 2008, CACIT, CACT, Nejlepší práce na poli, I. cena, 497 bodů
NK Car Semilský háj
vůdce Milan Nosek
 
  jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 body cena titul
1. Car Semilský háj  Milan Nosek NK 4 4 4 4 4 4O 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3H 4 4 497 I. Vítěz zkoušek, CACIT, CACT, Nejl. pole
2. Cesar z Dunajické hory  Ing. František Šimeček AC 4 4 3 4 4 4O 3 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4V 4 4 480 I. res. CACIT, CACT, Nejl. les
3. Gabi Jifex Jindřich Fencl WSS 4 4 4 4 4 3O 3 4 4 4 3 3 3 4 4 4 3V 4 3 451 I. CACT
4. Amir od Falcy Karel Kejval NK 4 4 4 4 4 4O 4 4 3 2 3 3 4 3 3 4 2V 4 3 427 II.  
5. Bastian od Kamenné báby Věroslav Orlovský ASS 3 4 4 4 4 4O 3 4 2 4 4 3 4 4 4 4 1V 4 4 432 III. Nejl. voda
6. Easy vom Jägerbrünnlein Dr. Stefan Spaniel - D ASS 4 4 4 4 4 3N 4 4 4 4 4 1 3 3 3 4 3V 4 3 431 III. Nejl. zahr.
7. Finka Nowosolna Ryszard Rezmer - PL NK 4 2 4 4 4 3* 4 2 4 4 4 3 4 3 3 4 3O 4 1 429 III.  
8. Largo z Březenských revírů Jiří Studýnka NK 4 4 2 4 4 4N 2 4 3 4 4 4 3 2 4 3 1V 4 3 397 III.  
9. Edgar Henry Dobkov Alena Krčmářová AC 3 2 4 3 4 2N 4 3 1 4 2 1 3 4 4 4 4V 4 4 385 III.  
10. Cyr od Zelené chaty Martin Lukáš NK 4 4 2 4 3 3N 2 4 4 2 1 3 3 4 4 3 2V 4 3 382 III.  
11. Azzy Bohemia Jewellery Martin Lukáš ASS 4 2 3 4 4 2N 3 4 2 4 3 1 3 3 4 3 2V 4 3 367 III.  
  Arka z Lovoše Ing. Roman Hlava ASS 4 0 3 4 4 - 3 2 4 1 1 4 3 4 4 3 1V 4 - Odstoupil
  Pasík z Harachu Roman Dvořák NK - - - - - - - - - - - - - - - 3 H - - Odstoupil
  Nero z Březnického Balkánu Ing. Jaroslav Šarman AC - - - - - - - - - - 1 0 - - - - - - - Neobstál
  Benjamin od Kamenné báby Ing. Zuzana Hudečková ASS - - - - - - - - - - 3 0 - - - - - - - Neobstál
  Nero z Větrné paseky Milan Benda NK 4 4 0 4 4 4O 2 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4V 3 - Neobstál
  Churchill Ben's Romaneto Josef Godža AC - - - - - - - - - - 0 - - - - - - - - Neobstál
  Art z Příbrazských blat Josef Gregorovič WSS - - - - - - - - - - - - - - - 3 0V - - Neobstál
  Eika vom Jägerbrünnlein Ricarda Ruppel - D ASS - - - - - - - - - - - - - 4 0 - - - - Neobstál
  Aris Merylic Jana Velebová WSS - - - - 4 3* - - - 1 0 - - - - 4 4V 4 3 Neobstál
  Bára od Kamenné báby Jaroslav Reisinger ASS - - - - - - - - - - 4 0 3 4 3 - - - - Neobstál
* koef. 8
Discipliny: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – nahánění ( z odložení – 9, od nohy – 7), 7 - slídění, 8 – stopa živé zvěře, 9 – dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 10 - dohledávka a přinášení srstnaté zvěře, 11 – vlečka se srstnatou zvěří, 12 – vlečka s pernatou zvěří, 13 – přinášení kachny z hluboké vody, 14 – slídění v rákosí, 15 – dohledávka kachny pohozené v rákosí, 16 – šoulačka, 17 – barva – (hlasič, oznamovač – 15, vodič – 10), 18 – odložení, 19 – klid na stanovišti
 
Soudcovský sbor: Milan Řezníček, Antonín Míšek, Miloš Kašpar, Mirka Kadlecová, Antonín Kadlec, Ing. Jarmila Jindřichovská, Ing. Jaroslav Kostečka Ph. D., Ing. Zdeňka Havlová, Václav Turhober, Ing. Miroslav Studený, Ing. Jan Horyna

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák