ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
s OMS Jindřichův Hradec a MS Bertiny Lázně
IV. ROŽMBERSKÝ POHÁR
Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT, res. CACIT, CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Třeboň 19.-21.9.2008
Vrchní rozhodčí Marián Novák


Výsledky - M. Šírová a J. Šváb
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová
    Les Voda Pole Přinášení Hodnocení
   jméno vůdce pl. 1 2a 2b 2c 3 4 5 6 7 8 1 2 3 4 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 body cena titul
1. Amberside ARRY POTER Korda František Ing. LR  4 4 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 359 I. Vítěz zkoušek, CACIT, CACT, Nejlepší voda
2. WRANGLER Misantos Míšek Antonín GR 4 4 x x 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 353 II.   
3. GINO od Hradu Veveří Alwanová Simona GR 4 x x 3 4 2 4 4 4 3 3 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 342 II.   
4. ERFY od Jaloviska Kolevská Jana, MVDr. Ph.D. LR 4 3 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 2 4 4 4 342 II.  
5. ADA ze Svrženských luhů Šrenková Zdena FCR 4 3 x x 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 2 4 3 4 3 3 4 4 333 II.  
6. SAMUEL Chlupaté štěstí Kantorová Jiřina GR 3 3 x x 4 4 3 3 2 3 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 327 II. Nejleší pole
7. DODA Rabienska Knieja Hoff Wladyslaw - PL LR 4 x 4 x 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 360 III. Nejlepší les
8. DASTY Chlupaté štěstí Alwanová Simona GR 4 1 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 349 III.  
9. DIZZY z Pařízku Kourek Viktor LR 4 4 x x 4 1 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 342 III.  
10. CRAZY Santana Golden Körner Roman GR 4 4 x x 4 4 4 4 4 4 1 4 4 3 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 335 III.  
11. CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 4 4 x x 4 1 4 4 4 3 3 4 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 333 III.  
12. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 1 4 x x 4 1 3 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 323 III.  
   ESPECIAL The Dream Team Buček Jiří GR 3 2 x x 4 2 3 - 3 3 - - - - 3 0 4 4 - 3 3 2 - 3 Neuspěl
  Black Amandas ALMOST SCARY Kordová Jana FCR - - x x - - - - - - - - - - 4 0 4 - - 4 4 4 - - Neuspěl
  ANNETTE ze Zaječovského vršku Hřebíčková Iva GR - - x x - - - 4 - - 4 4 4 4 - - - - - - - - 0 - Neuspěl
  IKE z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR 4 4 x x 0 1 - - - 3 - - - - - - - - - - - - - 3 Neuspěl
  A JUST CLEVER KITTY Essention of Life Krutská Tereza LR - - x x - - - 4 - - 1 3 1 3 - - - - 4 - - - 3 - Odstoupila
  PABLO z Muchovy boudy Němečková Hana LR - - x x 0 2 - - - 3 - - - - 0 - - - - - - - - 3 Neuspěl
  GREY od Tří jasanů Stránský Josef LR - - x x 0 1 - - - 3 - - - - - - - - - - - - - 3 Neuspěl
  DORRIS Aurea Rosa Píchová Eva GR - - x x - 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - Neuspěl
  EXQUISITE of Dream Team Šustová Marie GR 0 - x x - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Neuspěl
  SABA z Vlčích luk Brom Jan CBR x - x x - - - - - - - - 0 - - - - - - - - - - - Neuspěl
Disciplíny:
LES 
1. Následování, 2. Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře a) vodič, b) oznamovač, c) hlasič, 3. Přinášení vlečené srstnaté, 4. Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50m, 5. Odložení, 6. Vodění psa, 7. Chování na stanovišti, 8. Poslušnost a ovladatelnost
VODA
1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Dohledávka pohozené kachny, 4. Poslušnost a ovladatelnost
POLE
1. Navádění na  2 ks pernaté - handling, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Chování po výstřelu, 5. Paměť k aportu - marking, 6. Nos, 7. Poslušnost a ovladatelnost
PŘINÁŠENÍ
1. pernaté, 2. kachny, 3. srstnaté
 
ROZHODČÍ:  Miroslav Pecháček, Vladimír Kolín, Mgr. Milan Hampl, Branko Danielovský, Jaroslav Dostál, MVDr. Bohumil Brož, Alois Havrlant, Ing. Jarmila Jindřichovská, Ing. Jan Horyna, Miloslav Šafařík

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák