ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
ve spolupráci s OMS Žďár nad Sázavou a MS Věchnov
Klubové podzimní zkoušky
o Pohár starosty Bystřice nad Perštejnem
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Věchnov 14.9. 2008
Vrchní rozhodčí Ing. Jan Horyna


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - Ing. Jan Horyna
Vítězové - Ing. Jan Horyna
Obrazem - Jiřina Sladká a Ing. Jan Horyna
          jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena

%

titul
1. Alan od Tálského mlýna Libor Stejskal NK 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 246 I. 97,6 Vítěz zkoušek, CACT
2. Pablo z Muchovy boudy Hana Němečková LR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I. 97,3 CACT
3. Garri od Stroupinského potoka Josef Sojka ASS 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 245 I. 97,2 CACT
4. Chainy Bonny Dux Zuzana Kostrbová FCR 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 180 I. 95,7 CACT
5. Ashakiran Riverdance Bohemia Petr Bárta LR 4 4 4 4 4 4 3 4 4 3 180 I. 95,7 res. CACT
6. Bronco Sexy Rexy Jiřina Sladká NSR 4 4 4 4 4 4 4 3 4 3 176 I. 93,6 CACT
7. Frin od Stroupinského potoka Josef Sojka ASS 4 4 4 4 4 4 4 3 3 3 233 I. 92,5 res. CACT
8. Nero z Březnického Balkánu Ing. Jaroslav Šarman AC 4 3 4 4 4 4 4 3 2 4 225 I. 89,3 CACT
9. Element Brenda Misantos Lucie Kondělková GR 3 3 4 4 4 4 2 4 3 3 161 I. 85,6 CACT
10. Advance Coal od Habrovického rybníka Alena Dragounová FCR 4 2 4 4 4 4 4 3 4 4 172 II.     
11. Bastien z Hájeckých lovišť Jana Baštová GR 4 2 4 4 4 4 4 3 4 4 172 II.    
12. Cocochanell Coffie Kelečský poklad Dalibor Drahník CBR 4 4 4 4 4 4 3 4 4 1 168 III. 89,4  
13. Chimena ze Šipší Milan Jůn ASS 4 2 4 4 4 4 4 4 2 1 206 III. 81,8  
   Kara z Nadkoutí Miroslav Vrána FCR - 3 - 4 4 4 3 - - - odstoupil pro ind. feny
  Dolores z Droužkova Lucie Urxová GR - 4 4 - - - - - 4 - odstoupil pro ind. feny
  Bak Slezská Bukovina Lidmila Bednaříková WSS - - - 4 - 4 4 0 - - neobstál
   Esmeralda Misantos Petra Matoušková GR - 1 - - - - - - - 0 neobstál
  Albertina Zlatá Balbínka  Dana Mervartová GR x x x x x x x x x x nenastoupil

Disciplíny - retrieveři - 1. nos, 2. slídění s dohledávkou, 3. přinášení vlečené pernaté, 4. přinášení vlečené srstnaté, 5. přinášení kachny z hluboké vody, 6. chování po výstřelu, 7. vodění psa, 8. poslušnost a ovladatelnost, 9. paměť k aportu - marking, 10. přinášení

Discipliny - slídiči : 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – dohledávka pernaté, 9 – vlečka se srstnatou, 10 – přinášení kachny z hluboké vody

Rozhodčí: 1. skupina - slídiči: Ing. Irena Erhartová, Milan Kříž, 2. skupina - retrievři : Josef Ouzký, Mgr. Jaroslava Eisertová, 3. skupina – retrievři: Branko Danielovský, Jaroslav Schejbal

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák