ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
s OMS Jihlava a MS Řásná
Klubové lesní zkoušky retrieverů a slídičů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Řásná – 31.8.2008
Vrchní rozhodčí - Ing. Jan Horyna


Výsledky -  Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Simona Alwanová
Obrazem - foto Simona Alwanová
Klubové lesní zkoušky (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6a 6b 6c 7 8 9 10 11 12a 12b 13 14 body cena titul
1. GR Gino od Hradu Veveří RNDr. Karel Zelníček 4 4 4 4 3 3 x x 4 4 4 4 4 4 x 4 x 223 I. CACT, Vítěz zkoušek
2. GR Dasty Chlupaté štěstí RNDr. Karel Zelníček 4 4 4 4 4 3 x x 4 4 4 4 4 4 x 3 x 221 I. res. CACT
3. CBR Saena z Vlčích luk Roman Semrád 4 3 4 4 4 3 x x 3 4 4 4 4 4 x 4 x 220 I. CACT
4. AC Nero z Březnického Balkánu Ing. Jaroslav Šarman 4 3 4 4 4 x 4 x 4 4 3 4 4 x 4 4 4 333 I. CACT
5. LR Hilary z Czafikovho dvora Denisa Sečová 4 4 2 4 3 3 x x 4 4 4 4 4 4 x 4 x 213 I. CACT
6. NK Cyr od Zelené chaty Martin Lukáš 4 4 4 4 4 x 4 x 4 4 4 4 4 x 2 4 3 328 II.  
7. LR Joy Happy Ithaka Bohemia Martin Luňák 4 4 4 4 2 4 x x 1 4 4 4 4 4 x 4 x 218 III.  
8. LR Dizzy z Pařízku Viktor Kourek 4 4 4 4 4 3 x x 4 4 4 4 4 1 x 4 x 215 III.  
9. LR Pablo z Muchovy boudy Hana Němečková 4 3 4 4 4 4 x x 3 4 4 4 4 1 x 4 x 213 III.  
10. LR Penelopa z Muchovy boudy Martin Luňák 4 3 4 4 3 4 x x 1 3 4 4 3 4 x 4 x 212 III.  
11. NSR Bronco Sexy Rexy Jiřina Sladká 4 4 4 4 3 4 x x 3 4 4 4 3 1 x 3 x 206 III.  
  GR Areta z Těšenovských luk Jiří Pípal 4 3 4 4 2 x 0 x - 3 4 4 2 3 x 4 x Neobstál
  LR Adar Ideal Dog Miroslav Horáček - - 0 - 3 4 x x - - 4 - - 1 x - x Neobstál
  AC Blueberry z Chlumeckého zátiší Martina Králová 4 - 4 4 - - x x 4 - 0 - - x - - - Neobstál
  ASS Brix z Lovoše Petra Golinovská - - - - - - x x - - - - - x - - - Odvolán pro ind. psa

  * vodič na volno - +2 body
Discipliny - retrievři: 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – následování, 6a – práce na barvě spárkaté zvěře - vodič, 6b – práce na barvě spárkaté zvěře - oznamovač, 6c – práce na barvě spárkaté zvěře - hlásič,  7 – chování na stanovišti, 8 – odložení, 9 - chování po výstřelu, 10 - poslušnost a ovladatelnost, 11 - vodění psa, 12 - paměť k aportu - marking, 13 - přinášení

 Discipliny - slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6a - nahánění z odložení, 6b - nahánění od nohy, 7 – slídění, 8 – stopa živé zvěře, 9 – dohledávka a přinášení pernaté, 10 - vlečka se srstnatou zvěří, 11 - šoulačka, 12a - barva - hlásič, oznamovač, 12b - barva - vodič, 13 - odložení, 14 - klid na stanovišti 

Rozhodčí:  Irena Erhartová, Marie Doležalová, František Škeřík, Jaroslav Schejbal, Branko Danielovský, Josef Ouzký, Miloslav Šafařík, Mgr. Jaroslava Eisertová

 ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák