ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
ve spolupráci s OMS České Budějovice, Lesy ČR Hluboká nad Vltavou a.s.,
MS Drahotěšice a HS Pořežany
III. Jihočeské derby retrieverů
Klubové speciální zkoušky z vodní práce a podzimní zkoušky retrieverů
se zadáním titulu CACT a Res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Vlkov 23.-24.8.2008
Vrchní rozhodčí Kieweg Karel


Výsledky - M. Šírová  a J. Šváb
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová
  
III. Jihočeské derby retrieverů
  jméno vůdce pl. KSZVP KPZ Body celkem Cena titul
1. DIZZY z Pařízku Kourek Viktor LR 136 188 324 I. CACT, Vítěz zkoušek
2. ESTEE The Dream Team Ranftlová Zuzana GR 136 184 320 I. CACT
3. ORAN z Javořických kopců Maříková Iva GR 132 188 320 I. res. CACT
4. KENDY Chlupaté štěstí Soukupová Blanka GR 136 183 319 I.     
5. PABLO z Muchovy boudy Němečková Hana LR 126 188 314 I. res. CACT
6. CYRUS od Táborských Dvořáků Noll Jakub GR 125 188 313 I.    
7. BENEDICTINE Vetcare Bohemia Mařík Pavel GR 136 176 312 I.    
8. ANNIE ze Sechova Mandelová Zuzana Mgr. GR 132 176 308 I.    
9. CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 132 175 307 I.  
10. KREIZY Chlupaté štěstí Gabrielová Nikol GR 125 182 307 I.  
11. HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 123 182 305 I.  
12. O´Flanagan VICE VERSA Vrublová Alžběta FCR 122 182 304 I. CACT
13. SABA z Vlčích luk Brom Jan CBR 128 186 314 II.   
14. SAMUEL Chlupaté štěstí Kantorová Jiřina GR 126 182 308 II.  
15. KENNY Chlupaté štěstí Peloušková Petra GR 121 184 305 II.  
16. PRETTY Chlupaté štěstí Maková Tereza GR 129 166 295 II.   
17. LARRY Libošovská blata Radovesnický Radek LR 114 176 290 II.    

Podmínky Jihočeského derby :
1. Součet bodů z obou zkoušek se rovná umístění na pořadí III. ročníku Jihočeského derby se zadáním titulu CACT a res. CACT. 
Titul CACT a res. CACT získávají nejlepší jedinci daného plemene a podmínkou je, že po oba dny uspějí v první ceně. 
2. Za úspěšně absolvování SZVP a PZ obdrží každý účastník “Potvrzení o složení zkoušky psa z výkonu” a výsledek bude zapsán 
do průkazu původu psa.
3. V případě, že z jedné zkoušky pes neuspěje, bude zapsána pouze ta zkouška, ve které uspěl.

Klubové speciální zkoušky z vodní práce (při této zkoušce nebyl zadáván titul CACT)
  jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 body cena
DIZZY z Pařízku Kourek Viktor LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I.
ESTEE The Dream Team Ranftlová Zuzana GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I.
KENDY Chlupaté štěstí Soukupová Blanka GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I.
BENEDICTINE Vetcare Bohemia Mařík Pavel GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I.
ORAN z Javořických kopců Maříková Iva GR 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 132 I.
ANNIE ze Sechova Mandelová Zuzana Mgr. GR 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 132 I.
CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 132 I.
Amberside ARRY POTER Korda František Ing. LR 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 132 I.
PRETTY Chlupaté štěstí Maková Tereza GR 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 129 I.
PABLO z Muchovy boudy Němečková Hana LR 4 3 4 4 4 4 4 4 3 3 126 I.
CYRUS od Táborských Dvořáků  Noll Jakub GR 4 4 3 4 4 4 4 4 3 2 125 I.
KREIZY Chlupaté štěstí Gabrielová Nikol GR 4 4 3 4 4 3 4 3 4 3 125 I.
HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 4 4 3 4 4 3 4 3 3 4 123 I.
O´Flanagan VICE VERSA Vrublová Alžběta FCR 3 3 4 4 4 4 4 4 3 4 122 I.
CRAZY Santana Golden Körner Roman GR 3 4 3 4 4 4 4 4 3 3 121 I.
SABA z Vlčích luk Brom Jan CBR 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 128 II.
AKIM z Královských teras Pokorná Jarmila Ing. GR 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 128 II.
SAMUEL Chlupaté štěstí Kantorová Jiřina GR 4 4 2 4 4 4 4 4 3 4 126 II.
KENNY Chlupaté štěstí Peloušková Petra GR 4 4 3 4 4 4 4 3 3 1 121 II.
LARRY Libošovská blata Radovesnický Radek LR 4 3 2 4 4 3 4 4 2 4 114 II.
BORGO Calenzana Kotasová Helena LR 4 3 0 x 4 1 4 3 4 x Neuspěl
Sequins SHAKIRA Míšek Pavel GR 4 4 4 4 4 0 4 4 3 x Neuspěl
Black Amandas ALMOST SCARY Kordová Jana FCR x x 3 0 x x 4 x x x Odvolán
CHELSY Rudolfovská skála Fašianoková Libuše GR x x x x x x x x x x Neúčast pro indispozici
Discipliny: 1 – přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2 – přinášení kachny z hluboké vody, 3 – práce v rákosí, 4 – dohledávka pohozené kachny, 5 – chování po výstřelu, 6 – paměť k aportu - marking, 7 – přinášení, 8 – vodění psa, 9 – poslušnost a ovladatelnost, 10 – chování na stanovišti
Klubové podzimní zkoušky (při této zkoušce nebyl zadáván titul CACT)
  jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 body cena
DIZZY z Pařízku Kourek Viktor LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.
ORAN z Javořických kopců Maříková Iva GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.
PABLO z Muchovy boudy Němečková Hana LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.
CYRUS od Táborských Dvořáků Noll Jakub GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.
SABA z Vlčích luk Brom Jan CBR 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 186 I.
ESTEE The Dream Team Ranftlová Zuzana GR 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 184 I.
KENNY Chlupaté štěstí Peloušková Petra GR 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 184 I.
KENDY Chlupaté štěstí Soukupová Blanka GR 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 183 I.
KREIZY Chlupaté štěstí Gabrielová Nikol GR 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 182 I.
HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 182 I.
O´Flanagan VICE VERSA Vrublová Alžběta FCR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 182 I.
SAMUEL Chlupaté štěstí Kantorová Jiřina GR 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 182 I.
BENEDICTINE Vetcare Bohemia Mařík Pavel GR 4 4 4 4 4 4 4 3 4 3 176 I.
ANNIE ze Sechova  Mandelová Zuzana Mgr. GR 4 4 4 4 4 4 4 3 4 3 176 I.
LARRY Libošovská blata Radovesnický Radek LR 4 4 4 4 4 4 3 3 3 4 176 I.
CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 4 3 4 4 4 4 3 4 4 3 175 I.
Black Amandas ALMOST SCARY Kordová Jana FCR 4 2 4 4 4 4 3 4 4 4 176 II.
PRETTY Chlupaté štěstí Maková Tereza GR 4 2 4 4 4 4 3 3 3 4 166 II.
BORGO Calenzana Kotasová Helena LR 4 2 4 4 3 4 3 3 4 4 166 II.
Sequins SHAKIRA Míšek Pavel GR 4 4 0 4 4 4 x 2 1 3 Neuspěl
CRAZY Santana Golden Körner Roman GR 4 0 4 4 x x 4 x x 4 Neuspěl
Amberside ARRY POTER Korda František Ing. LR 4 x 0 4 x x x x x 1 Neuspěl
AKIM z Královských teras Pokorná Jarmila Ing. GR x 0 x x x x x x x x Neuspěl
CHELSY Rudolfovská skála Fašianoková Libuše GR 3 x x 0 x x x x x x Odvolán pro indispozici

Disciplíny: 1. nos, 2. Slídění s dohledávkou, 3. přinášení vlečené pernaté, 4. přinášení vlečené srstnaté, 5. přinášení kachny z hluboké vody, 6. chování po výstřelu, 7. vodění psa, 8. poslušnost a ovladatelnost, 9. paměť k aportu - marking, 10. přinášení

Rozhodčí: Bárta František ml., Bárta František st., Sochor Pavel, Fišer Václav, Šafařík Milan, Ouzký Josef, Ing. Horyna Jan, Vondrová Radka, (PZ - čekatel Šeráková Veronika)

ZPĚT

 

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák