ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů,
OMS Vyškov a MS Vážany nad Litavou
Klubové zkoušky vloh slídičů (CACT) a zkoušky vloh retrieverů
Vážany nad Litavou 17.8.2008


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - Foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - Foto Ing. Jan Horyna, Radovan Matula a MVDr. Návělková
Klubové zkoušky vloh
   plem. jméno psa vůdce 1 2a 3 4 5 6 7 8 9 body cena Titul
1. CS Dance in the Daril of the Sandy Soil Radka Vondrová 4 x 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
2. NK Alan od Tálského mlýna Libor Stejskal 4 4 x 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
3. CS Baileys Medvědí smečka Andrea Vertési 4 x 4 3 4 4 3 4 4 x 179 I. res. CACT
4. GR Albertina Zlatá Balbínka Dana Mervartová 4 4 x 4 4 4 4 4 4 4 172 I. x
5. LR Andrew Ray D'or Ing. Hana Jahodová 4 4 x 4 4 4 4 4 4 4 172 I. x
6. GR Dantes Aurea Rosa Blanka Tůnová 4 4 x 4 4 4 4 4 4 4 172 I. x
7. AC Kent z Lesních chalup Lucie Hamrová 3 4 x 3 4 2 3 4 4 x 163 I. CACT
8. WSS Cilla Han - Ende Mgr. Hana Konečná 4 3 x 4 4 4 2 4 4 x 168 II.     
9. GR Gaia Ornela Artesia Bohemica Veronika Burešová 4 2 x 4 4 4 4 4 4 4 160 II.   
10. AC Adele Silk Beauty Ivana Dvořáčková 4 2 x 4 4 3 3 3 4 x 158 II.   
11. AC Jessie z Horních Jirčan Michal Klouda 4 2 x 4 4 2 4 4 1 x 158 III.    
12. AC Asia Shanti Navaro Vlastimil Gregor 4 0 x 4 4 3 4 4 4 x 157 III.   
13. AC Silver Wind z Petrovy pálenky Alexandra Zemanová 4 2 x 4 4 4 3 4 1 x 156 III:   
14. AC Benji Idol's Heritage Lucie Kolouchová 4 0 x 4 4 3 4 3 4 x 150 III.   
15. AC Nickel And Dimes Dutch Dakota Lenka Pávková 4 0 x 4 4 4 4 3 1 x 141 III.   
   WSS Cita z Mladého boru Ing. Miloš Cihlář 4 2 x 4 4 - 4 4 - x odvolal
  AC Arés Sablefrogs Luděk Szitás     x             x nenastoupil

Discipliny

slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (2a - vrozená chuť k práci), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody
- retrievři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost
Rozhodčí: 1 – 5 Milan Kříž, Eduard Andrla (čekatel Radovan Matula), 6 – 10 Mgr. Milan Hampl, Josef Ouzký 11 – 16 Jan Derka, Fr. Kachlík (čekatel Marcela Zourková)
Ze soudcovských tabulek sestavil : Ing. Jan Horyna

 ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák