Klub chovatelů loveckých slídičů
 OMS Kutná Hora a MS Roháč - Malešov
Klubové speciální zkoušky z vodní práce retrieverů
se zadáním CACT a res. CACT
10.8.2008 - Malešov
Vrchní rozhodčí MVDr. Bohumil Brož


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - Ing. Jan Horyna
Vítězové - Ing. Jan Horyna
Obrazem - Ing. Jan Horyna
Obrazem - Jiří Ulmann
Pohár Světa myslivosti
 
     jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1. Dasty Chlupaté štěstí  Simona Alwanová GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I. CACT
2. Erfy od Jaloviska  MVDr. Jana Kolevská LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I. CACT
3. Awendy Belle Moravia  Mgr. Radka Ulmannová LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I. res.CACT
4. Akim z Královských teras  Ing. Jarmila Pokorná GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I. res.CACT
5. Joy Happy Ithaka Bohemia  Martin Luňák LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I.   
6. A'Michelle Excellent Étincelant  Pavla Koukolová GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I.    
7. Gino od Hradu Veveří  Simona Alwanová GR 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 134 I.  
8. Jola z Proutku  Miloslav Šafařík LR 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 134 I.  
9. Hilary z Czafikovho dvora Denisa Sečová LR 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 131 I.    
10. Geisha Girl Tankaram Ing. Petr Vokroj LR 4 4 3 4 4 4 3 4 4 4 131 I.   
11. Blue Velvet Janis Joplin Martin Touš LR 4 4 3 4 4 4 3 4 4 4 131 I.   
12. Heartbreaker Is Friendly Radka Štencelová GR 4 4 4 3 4 4 4 4 3 3 125 I.   
13. Ashakiran Riverdance Bohemia Ing. Eva Černá LR 4 4 2 4 4 4 3 4 3 4 124 II.  
14. Saena z Vlčích luk Roman Semrád CBR 4 4 4 2 4 4 4 3 3 3 118 II.    
15. Frei z Opavského kopce Petra Horká GR 4 3 4 4 4 4 2 3 3 3 120 III.   
16. Angie od Hladké skály Tereza Nováková GR 4 4 1 4 4 4 3 4 3 3 119 III.  
17. Pablo z Muchovy boudy RNDr. Karel Zelníček LR 4 3 4 4 4 1 4 1 4 3 112 III.    
18. Xaver z Volarských lesů Ing. Zuzana Bálková LR 4 3 3 4 4 1 4 3 3 3 109 III.   
19. Hollywood Dream z Havlova dvora Alžběta Vrublová LR 3 3 4 4 4 1 3 4 4 2 108 III.  
   Harry Chlupaté štěstí Pavel Audrlický GR 4 4 3 3 3 4 4 4 3 0 Neobstál
   Penelopa z Muchovy boudy Martin Luňák LR 4 4 4 0 x 4 4 4 x x Neobstál
   Cappuccino Górska Fantazja Miloslav Šafařík LR x x x 0 x 4 x 4 x x Neobstál
    Crazy Corazon Brdské zlato MVDr. Libuše Štorková GR - - - - - - - - - - Nenastoupil
  Arwen Famous Gold Bc. Irena Zárubová GR - - - - - - - - - - Nenastoupil

Discipliny: 1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody – handling, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Práce v rákosí, 4. Dohledávka pohozené kachny, 5. Chování po výstřelu, 6. Paměť k aportu – marking, 7. Přinášení, 8. Vodění psa, 9. Poslušnost a ovladatelnost, 10. Chování na stanovišti

Rozhodčí: Ing. Irena Erhartová, Mirka Kadlecová, Ing. Jan Horyna, Václav Procházka, Antonín Kadlec, Josef Veselý, Milan Nosek, Milan Řezníček

Ze soudcovských tabulek sestavil: Ing. Jan Horyna

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák