Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
OMS Kutná Hora a MS Roháč - Malešov
V. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti
Klubové speciální zkoušky z vodní práce
Klubové podzimní zkoušky
se zadáním titulu CACT a res. CACT
Malešov 9.8. - 10.8. 2008


Klubové zkoušky z vodní práce retrieverů - výsledky
Klubové zkoušky z vodní práce slídičů - výsledky
Klubové podzimní zkoušky retrieverů - výsledky
Klubové podzimní zkoušky slídičů - výsledky
 
LR Awendy Belle Moravia
V. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - 1. místo
LR Awendy Belle Moravia
vůdce Mgr. Radka Ulmannová
LR Erfy od Jaloviska
V. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - 2. místo
LR Erfy od Jaloviska
vůdce MVDr. Jana Kolevská
GR A'Michelle Excellent Étincelant
V. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - 3. místo
GR A'Michelle Excellent Étincelant
vůdce Pavla Koukolová
WSS Aris Merylic
V. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti - 4. místo - nejlepší slídič
WSS Aris Merylic
vůdce Zdeněk Veleba
  Jméno psa Vůdce Pl. PZ SZVP celkem Max. Koef.
1. Awendy Belle Moravia Mgr. Radka Ulmannová LR 188 136 324 324 100%
2. Erfy od Jaloviska MVDr. Jana Kolevská LR 188 136 324 324 100%
3. A'Michelle Excellent Étincelant Pavla Koukolová GR 188 136 324 324 100%
4. Aris Merylic Zdeněk Veleba WSS 249 95 344 352 97,73%
5. Dasty Chlupaté štěstí Simona Alwanová GR 180 136 316 324 97,53%
6. Hilary z Czafikovho dvora Denisa Sečová LR 183 131 314 324 96,91%
7. Gino od Hradu Veveří Simona Alwanová GR 179 134 313 324 96,60%
8. Heartbreaker Is Friendly Radka Štencelová GR 188 125 313 324 96,60%
9. Jola z Proutku Miloslav Šafařík LR 177 134 311 324 95,99%
10. Joy Happy Ithaka Bohemia Martin Luňák LR 172 136 308 324 95,06%
11. Blue Velvet Janis Joplin Martin Touš LR 173 131 304 324 93,83%
12. Qida z Březnického Balkánu Martin Petráň AC 239 90 329 352 93,47%
13. Akim z Královských teras Ing. Jarmila Pokorná GR 166 136 302 324 93,21%
14. Frin od Stroupinského potoka Josef Sojka ASS 234 91 325 352 92,33%
15. Pablo z Muchovy boudy RNDr. Karel Zelníček LR 184 112 296 324 91,36%
16. Gessi od Stroupinského potoka Josef Sojka ASS 226 95 321 352 91,19%
17. Uran z Javorového vrchu Josef Hamerník NK 239 79 318 352 90,34%
18. Gréta z České Bělé Petr Major AC 220 88 308 352 87,50%
19. Azzy Bohemia Jewellery Martin Lukáš ASS 224 76 300 352 85,23%
20. Gars od Jaslůvky MUDr. Ilona Doležalová WSS 209 73 282 352 80,11%
21. Xaver z Volarských lesů Ing. Zuzana Bálková LR 144 109 253 324 78,09%
22. Brix z Lovoše Petra Golinovská ASS 218 50 268 352 76,14%
  Axa z Obolecké hájenky Jaromír Munia LR 163 -        
  Crazy Corazon Brdské zlato MVDr. Libuše Štorková GR - -      
  Saena z Vlčích luk Roman Semrád CHBR - 118      
   Griffin Sunrise Bonny Dux Pavel Řezníček FCR 171 -      
  Hollywood Dream z Havlova dvora Alžběta Vrublová LR - 108       
  Angie od Hladké skály Tereza Nováková GR - 119      
  Penelopa z Muchovy boudy Martin Luňák LR 182 -      
  Arwen Famous Gold Bc. Irena Zárubová GR - -       
  Cappuccino Górska Fantazja Miloslav Šafařík LR 161 -      
  Ashakiran Riverdance Bohemia Ing. Eva Černá LR - 124      
  Frei z Opavského kopce Petra Horká GR - 120      
  Geisha Girl Tankaram Ing. Petr Vokroj LR - 131      
   Harry Chlupaté štěstí Pavel Audrlický GR - -      
  Argo Bohemian Jewel Denisa Sečová LR 148 -        
  Qvíz Clain z Rohovců Jiří Blažek  AC - 79      
  Kora ze Šipší Petr Votruba ASS - -        
  Dixi Branko Jiří Hanč NK - 86         
   Cita z Mladého boru Ing. Miloš Cihlář WSS - 77      
  Cyr od Zelené chaty Martin Lukáš NK - -         
  Pedro z Březnického Balkánu Martin Holý AC 222 -      
  Aron od Michálkov  Roman Hubek ASS 206 -      
  Arina z Jesenického údolí Petra Golinovská ASS - 90      

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák