Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
s OMS Jičín a Lesní společností Hradec Králové, a.s.
pod záštitou KÚ Hradec Králové
Klubové speciální zkoušky z vodní práce
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Bažantnice Bříšťany 2.8. 2008
Vrchní rozhodčí Jaroslav Dostál


Výsledky - M. Šírová a J. Šváb
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová
  
     jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena

titul

1. GINO od Hradu Veveří Zelníček Karel RNDr. GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I. Vítěz zkoušek, CACT
2. DASTY Chlupaté štěstí Zelníček Karel RNDr. GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I. res. CACT
3. EXCELLENT Royal Standard Jedlička Karel LR 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 130 I. CACT
4. FABIO JUNIOR Mahikan Haklová Lenka GR 4 4 4 3 4 4 4 4 4 3 129 I.  
5. ATHYLLA z Liblických rákosin Hakl Milan GR 4 4 4 2 4 4 4 4 4 3 124 II.  
6. ALAN z Liblických rákosin Filimonov Gennadij GR 3 4 4 4 4 4 3 4 4 1 122 II.  
7. FREDDY Artemis Gold Freiwilling Rudolf GR 4 4 4 4 4 2 3 4 3 1 116 II.  
8. MUKU z Vlčí stepi Valeriánová Pavlína CBR 4 3 4 2 4 4 3 4 3 3 114 II.  
  CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 4 4 4 0 4 4 4 x 4 x Neuspěl
  EIRIN ELEGANCE z Říčanských luk Palivcová Alena GR 4 4 2 0 4 3 3 x 4 x Neuspěl
  GREY od Tří jasanů Stránský Josef LR 4 4 4 0 4 1 3 x 3 x Neuspěl
  ANGIE od Hladké skály Nováková Tereza GR 4 4 x 0 x x x x x x Neuspěl
  CARRO Gerix Flégl Jan GR 4 4 x 0 x x x x x x Neuspěl
  BLUE VELVET Janis Joplin Touš Martin LR x x 3 x 4 4 0 x x 3 Neuspěl
  ALI Ey Kety Zimová Ivana GR x x x 0 x x x x x x Neuspěl
  DIAMON z Dianina veselí Šimon Petr GR x x x 0 x x x x x x Neuspěl
  QUATRO Libošovská blata Fridrichová Gabriela GR x x x x x x 0 x x x Neuspěl
  LARGO z Březenských revírů Skoupá Lucie NK x x x 0 x x X X X X Neuspěl

Discipliny (retrievři) : 1 – přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2 – přinášení kachny z hluboké vody, 3 – práce v rákosí, 4 – dohledávka pohozené kachny, 5 – chování po výstřelu, 6 – paměť k aportu - marking, 7 – přinášení, 8 – vodění psa, 9 – poslušnost a ovladatelnost, 10 – chování na stanovišti

Discipliny (slídiči) : 1 - ochota k práci v hluboké vodě, 2 - přinášení kachny z hluboké vody, 3 - nahánění a dohledávka střelené, nebo postřelené kachny v rákosí, 4 - dohledávka kachny v rákosí, 5 - chování na stanovišti, 6 – poslušnost

Rozhodčí: Milan Řezníček, Milan Nosek, Miloš Šír, Ing. Jan Horyna, Miloslav Šafařík, Schoval Vladimír

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák