Klub chovatelů loveckých slídičů
 OMS Jihlava a MS Řásná
Klubové speciální zkoušky z vodní práce
slídičů a retrieverů
se zadáním CACT a res. CACT
29.6.2008 - Řásná
Vrchní rozhodčí Milan Řezníček


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Obrazem 1 - Foto Jiřina Sladká
Obrazem 2 - Foto Ing. Jan Horyna
 
     jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1. Treisy z Kostelce u Jihlavy Hana Jasanská LR 4 4 3 4 4 3 4 3 4 4 127 I. Vítěz zkoušek, CACT
2. Enie Daisy Art Anita Konečná LR 4 4 4 4 4 3 3 2 4 4 126 I. res. CACT
3. Crazy Santana Golden Roman Körner GR 4 4 3 4 4 3 3 3 4 3 123 I. CACT
4. Awendy Belle Moravia Mgr. Radka Ulmannová LR 4 4 2 4 4 4 4 2 4 4 126 II.  
5. Dasty Chlupaté štěstí Simona Alwanová GR 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 126 II.  
6. Carlsson Dynasty Anah Markéta Zelenková GR 4 4 2 3 4 4 3 3 3 4 117 II.  
7. Bronco Sexy Rexy Jiřina Sladká NSR 4 4 3 2 3 2 4 3 4 2 107 II.  
8. Qwendy z Muchovy boudy Kateřina Hunkesová LR 4 4 3 1 3 2 4 4 3 3 102 III.  
9. Wekra z Vlčích luk Ing. Michal Řehoř GR x x x 0 3 x x x 2 2 neobstál
10. Albertina Zlatá Balbínka Dana Mervartová GR 4 4 3 0 4 4 3 3 4 4 neobstál
11. Britney Star Bohemia Luxyvett Lenka Pechová FCR 4 4 3 0 3 x 4 x 3 1 neobstál
12. Uli Dark Star Sable Blues Mgr. Lenka Herbrichová LR 4 4 4 0 4 x 3 x 3 3 neobstál
13. Ursi Dark Star Sable Blues Ing. Nikola Černá LR x x x x x x x x x 0 neobstál
14. Chaplin Royal Standard Petra Strnadlová LR x x x 2 4 3 0 4 3 3 neobstál
15. Gino od Hradu Veveří Simona Alwanová GR x x 3 0 4 x 4 x 4 4 neobstál
16. Dolores z Droužkova Lucie Urxová GR x x x 0 4 x x x 4 2 neobstál
17. Kyara z Kostelce u Jihlavy Marek Peniška LR x x x x 4 x x x 4 2 odvolal pro indispozici psa
18. Adar Ideal Dog Miroslav Horáček LR x x 1 0 4 x 1 x 3 3 neobstál
19. Aris Merylic Jana Velebová WSS 4 4 4 0 3 3 X X X X neobstál
20. Axell z Ledenických zahrad Milan Boháček ASS 4 1 3 0 3 3 X X X X neobstál

 Discipliny retrievři: 1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody – handling, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Práce v rákosí, 4.Dohledávka pohozené kachny, 5. Chování po výstřelu, 6. Paměť k aportu – marking, 7. Přinášení, 8. Vodění psa, 9. Poslušnost a ovladatelnost, 10. Chování na stanovišti

 Discipliny slídiči: 1. Ochota k práci v hluboké vodě, 2. Přinášení kachny z hluboké vody, 3. Nahánění a  dohledávka střelené,  nebo postřelené kachny v rákosí, 4. Dohledávka kachny v rákosí, 5. Chování na stanovišti, 6. Poslušnost.

Rozhodčí: Ing. Jan Horyna, MVDr. Josef Nosek, Branko Danielovský, JUDr. Bohumil Hotař, Jaroslav Schejbal, Ing. Irena Erhartová, Miloslav Šafařík, Milan Nosek

 Ze soudcovských tabulek sestavil: Ing. Jan Horyna

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák