Klub chovatelů loveckých slídičů
s OMS Praha - západ, SH Okrouhlo les - Ing. Pavel Čihák
a MS Borovina - Psáry
Klubové lesní zkoušky retrieverů a slídičů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Okrouhlo – 31.5.2008
Vrchní rozhodčí - Břetislav Uchytil st.


Výsledky
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová
Klubové lesní zkoušky retrieverů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6a 6b 6c 7 8 9 10 11 12a 12b 13 14 body % cena titul
1. LR EVE´S ELISABETH Tetřeví dvůr Černá Eva Ing. 4 4 4 4 4 x 4 x 4 4 4 3 4 4 x 4 x 234 95,90 I. Vítěz zkoušek, CACT
2. GR DORRIS Aurea Rosa Píchová Eva 4 4 4 4 4 4 x x 3 4 4 4 4 4 x 4 x 230 94,26 I. CACT
3. LR BONNY z Kunštátského panství Palivcová Dana 4 4 4 4 4 4 x x 3 4 4 4 4 4 x 4 x 230 94,26 I. res. CACT
4. LR HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa 4 4 4 4 4 4 x x 4 3 4 4 4 4 x 4 x 229 93,85 I.  
5. FCR ADA ze Svrženských luhů Šrenková Zdena 4 4 4 4 4 4 x x 2 4 4 4 4 4 x 4 x 228 93,44 I. CACT
6. LR Roulette Cashier v.d.Weeward Šafařík Miloslav 4 4 4 4 4 4 x x 4 4 4 4 4 3 x 4 x 228 93,44 I.  
7. LR DARA od Zeleného smrku Hunkesová Kateřina 4 4 4 4 4 4 x x 4 4 4 4 4 3 x 4 x 228 93,44 I.  
8. LR ENGIE od Jaloviska Kolevská Jana, MVDr. Ph.D. 4 4 4 4 4 3 x x 4 4 4 4 4 4 x 4 x 227 93,03 I.  
9. AC NERO z Březnického Balkánu Šarman Jaroslav Ing. 4 3 4 4 4 4 x x 4 4 3 4 4 x 4 4 4 345 90,79 I. CACT
10. CBR SABA z Vlčích luk Brom Jan 4 4 4 4 4 4 x x 3 2 4 4 4 3 x 4 x 220 90,16 I. CACT
11. LR ULI DARK STAR Sable Blues Herbrichová Lenka Mgr. 4 3 4 4 3 3 x x 3 2 4 4 4 4 x 4 x 210 86,07 I.  
12. LR AMINA z Ledenických zahrad Šeráková Veronika 4 4 4 4 2 3 x x 2 3 4 4 4 4 x 4 x 212 86,89 II.  
13. LR FALKO z Ročkova Holub David 4 4 4 4 2 2 x x 3 4 4 3 4 4 x 4 x 206 84,43 II.  
14. GR SAMUEL Chlupaté štěstí Kantorová Jiřina 4 4 4 4 4 3 x x 4 3 4 4 4 1 x 4 x 212 86,89 III.  
15. GR WEKRA z Vlčích luk Řehoř Michal Ing. 4 4 4 3 3 4 x x 1 2 4 4 4 4 x 3 x 205 84,02 III.  
16. GR ANIČKA z Milíšovských hájů Zimová Ivana 4 3 3 4 4 1 x x 3 4 4 3 4 4 x 4 x 199 81,56 III.  
   GR CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta   0           x x 4           x   x Neuspěl
   LR BLESS od Dubu Trojáku Zima Daniel   0         x x 3           x   x Neuspěl
   * vodič na volno - +2 body
Discipliny - retrievři: 1 – nos, 2 – slídění s dohledávkou, 3 – přinášení vlečené pernaté, 4 – přinášení vlečené srstnaté, 5 – následování, 6a – práce na barvě spárkaté zvěře - vodič, 6b – práce na barvě spárkaté zvěře - oznamovač, 6c – práce na barvě spárkaté zvěře - hlásič,  7 – chování na stanovišti, 8 – odložení, 9 - chování po výstřelu, 10 - poslušnost a ovladatelnost, 11 - vodění psa, 12 - paměť k aportu - marking, 13 - přinášení

 Discipliny - slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6a - nahánění z odložení, 6b - nahánění od nohy, 7 – slídění, 8 – stopa živé zvěře, 9 – dohledávka a přinášení pernaté, 10 - vlečka se srstnatou zvěří, 11 - šoulačka, 12a - barva - hlásič, oznamovač, 12b - barva - vodič, 13 - odložení, 14 - klid na stanovišti 

Rozhodčí: MVDr. Bohumil Brož, František Bárta st., František Bárta ml., Ing. Jan Horyna, Petr Kadlec, Vladimír Kolín, Miroslav Pecháček, Břetislav Uchytil ml.

 ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák