Klub chovatelů loveckých slídičů
a ČMMJ - Okresní myslivecký spolek Kutná Hora

KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH SLÍDIČŮ (CACT) a RETRIEVERŮ
Malešov - 3.5.2008

Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - foto Ing. Jan Horyna
AC Qvíz Clain z Rohovců CS Damantha Dalia z Rajšlu CS Aiakos Sylvains z Vinného gruntu ASS Gita z Rohozenských Bořin
AC Qvíz Clain z Rohovců
vůdce Jiří Blažek
CS Damantha Dalia z Rajšlu
vůdce Jitka Šlechtová
CS Aiakos Sylvains z Vinného gruntu
vůdce Ivana Beláčová
ASS Gita z Rohozenských Bořin
vůdce Ing. Miroslav Studený
AC Blueberry z Chlumeckého zátiší AWS Carrey Jim z Rajšlu AC Nickel And Dimes Tea Time CS Baronessa Princesse z Vinného gruntu a CS Babylonia Princesse z Vinného gruntu
AC Blueberry z Chlumeckého zátiší
vůdce Martina Králová
AWS Carrey Jim z Rajšlu
vůdce Ing. Pavel Kaas
AC Nickel And Dimes Tea Time
vůdce Lenka Pávková
CS Baronessa Princesse z Vinného gruntu
CS Babylonia Princesse z Vinného gruntu
vůdce Anna Macáková
ASS Freedom Magic Street AC Fidorka z Chalupecké louky CS Dance in Dark of the Sandy Soil AC Cilka od Bukové studánky
ASS Freedom Magic Street
vůdce Naďa Zahajská
AC Fidorka z Chalupecké louky
vůdce Mgr. Rostislav Kubík
CS Dance in Dark of the Sandy Soil
vůdce Radka Vondrová
AC Cilka od Bukové studánky
vůdce Iva Nápravníková
ASS Frin od Stroupinského potoka AC Venture z Vejminku AC Gréta z České Bělé NK Uran z Javorového vrchu
ASS Frin od Stroupinského potoka
vůdce Josef Sojka
AC Venture z Vejminku
vůdce Alexandra Zemanová
AC Gréta z České Bělé
vůdce Petr Major
NK Uran z Javorového vrchu
vůdce Josef Hamerník
AC True Winter Awake Lady Anarion CS Badyan Medvědí smečka NK Dixi Branko
AC True Winter Awake Lady Anarion
vůdce Dominika Schmidtová
CS Badyan Medvědí smečka
vůdce Milan Šalplachta
NK Dixi Branko
vůdce Jiří Hanč
LR Grey od Tří jasanů GR Dantes Aurea Rosa GR Arwen Famous Gold LR Bless od Dubu Trojáku
LR Grey od Tří jasanů
vůdce Josef Stránský
GR Dantes Aurea Rosa
vůdce Blanka Tůnová
GR Arwen Famous Gold
vůdce Irena Zárubová
LR Bless od Dubu Trojáku
vůdce Daniel Zima
GR Eirin Elegance z Říčanských luk LR Iren z Kulíkova GR Quatro Libošovská blata CBR Muku z Vlčí stepi
GR Eirin Elegance z Říčanských luk
vůdce Alena Palivcová
LR Iren z Kulíkova
vůdce Petra Vocetková
GR Quatro Libošovská blata
vůdce Gabriela Fridrichová
CBR Muku z Vlčí stepi
vůdce Pavlína Valeriánová
LR Jessy od Klárky GR Ali Ey Ketty GR Adelain od Syenitových skal GR Arwen z Liblických rákosin
LR Jessy od Klárky
vůdce Zuzana Pecková
GR Ali Ey Ketty
vůdce Ivana Zimová
GR Adelain od Syenitových skal
vůdce Petra Smolíková
GR Arwen z Liblických rákosin
vůdce Monika Petránková
FCR Griffin Sunrise Bonny Dux LR Geisha Girl Tankaram GR Athylla z Liblických rákosin LR Treisy z Kostelce u Jihlavy
FCR Griffin Sunrise Bonny Dux
vůdce Pavel Řezníček
LR Geisha Girl Tankaram
vůdce Petr Vokroj
GR Athylla z Liblických rákosin
vůdce Milan Hakl
LR Treisy z Kostelce u Jihlavy
vůdce Hana Jasanská
GR Alan z Liblických rákosin LR Bianca z Loveckého zámečku LR Qwendy z Muchovy boudy GR Elliot z Droužkova
GR Alan z Liblických rákosin
vůdce Gennadij Filimonov
LR Bianca z Loveckého zámečku
vůdce Simona Misurová
LR Qwendy z Muchovy boudy
vůdce Kateřina Hunkesová
GR Elliot z Droužkova
vůdce Martin Ouvín

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák