Klub chovatelů loveckých slídičů
a ČMMJ - Okresní myslivecký spolek Kutná Hora

KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH SLÍDIČŮ (CACT) a RETRIEVERŮ
Malešov - 3.5.2008

Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - foto Ing. Jan Horyna
Obrazem - foto Ing. Jan Horyna
Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena Titul
1.S NK Uran z Javorového vrchu Josef Hamerník 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
2.S CS Badyan Medvědí smečka Milan Šalplachta 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
3.S AC Qvíz Clain z Rohovců Jiří Blažek 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
4.S AC Fidorka z Chalupecké louky Mgr. Rostislav Kubík 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. res. CACT
5.S ASS Freedom Magic Street Naďa Zahajská 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
6.S ASS Frin od Stroupinského potoka Josef Sojka 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. res. CACT
7.S AC Venture z Vejminku Alexandra Zemanová 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I.  
8.S NK Dixi Branko Jiří Hanč 4 4 4 4 3 4 4 4 x 189 I. res. CACT
9.S ASS Gita z Rohozenských Bořin Ing. Miroslav Studený 4 4 4 4 4 4 4 3 x 188 I.  
10.S AC Cilka od Bukové studánky Iva Nápravníková 4 4 4 4 4 3 4 4 x 184 I.  
11.S AC Gréta z České Bělé Petr Major 4 4 4 3 4 4 3 4 x 182 I.  
12.S AWS Carrey Jim z Rajšlu Ing. Pavel Kaas 4 4 4 4 4 3 4 3 x 180 I. CACT
13.S AC Blueberry z Chlumeckého zátiší Martina Králová 4 4 4 3 3 3 4 4 x 178 I.  
14.S AC Nickel And Dimes Tea Time Lenka Pávková 4 3 4 4 4 3 4 3 x 172 I.  
15.S CS Baronessa Princesse z Vinného gruntu Anna Macáková 4 4 3 4 3 4 4 1 x 184 III.  
16.S CS Aiakos Sylvains z Vinného gruntu Ivana Beláčová 4 4 4 4 3 4 3 1 x 182 III.  
17.S CS Babylonia Princesse z Vinného gruntu Anna Macáková 4 4 4 4 3 3 4 1 x 181 III.  
  AC True Winter Awake Lady Anarion Dominika Schmidtová                 x Odstoupila pro indispozici feny
  CS Dance in Dark of the Sandy Soil Radka Vondrová           0     x Neobstál
  CS Damantha Dalia z Rajšlu Jitka Šlechtová 3 3 4 4 3 3 3 0 x Neobstál
Klubové zkoušky vloh retrieverů
1.R GR Athylla z Liblických rákosin Milan Hakl 4 4 4 4 4 4 4 4 4 172 I.  
2.R GR Alan z Liblických rákosin Gennadij Filimonov 4 4 4 4 4 4 4 3 4 169 I.  
3.R  LR Jessy od Klárky Zuzana Pecková 4 4 4 4 4 4 4 3 4 169 I.  
4.R  GR Eirin Elegance z Říčanských luk Alena Palivcová 4 4 3 4 4 4 4 4 4 168 I.  
5.R GR  Elliot z Droužkova Martin Ouvín 4 4 4 4 4 4 4 2 4 166 I.  
6.R  LR Grey od Tří jasanů Josef Stránský 4 4 3 4 3 4 4 4 4 164 I.  
7.R  GR Quatro Libošovská blata Gabriela Fridrichová 4 4 3 4 4 3 4 4 4 164 I.  
8.R GR Adelain od Syenitových skal Petra Smolíková 4 4 3 4 4 4 4 2 4 162 I.  
9.R  FCR Griffin Sunrise Bonny Dux Pavel Řezníček 4 3 3 4 4 4 4 2 4 156 I.  
10.R  GR Ali Ey Ketty Ivana Zimová 3 3 4 4 3 4 4 3 3 145 I.  
11.R  LR Iren z Kulíkova Petra Vocetková 3 3 4 4 4 2 4 2 3 138 I.  
12.R  LR Treisy z Kostelce u Jihlavy Hana Jasanská 4 2 4 4 4 3 4 4 4 156 II.  
13.R  CBR Muku z Vlčí stepi Pavlína Valeriánová 3 4 2 4 3 4 4 3 4 149 II.  
14.R LR Geisha Girl Tankaram Petr Vokroj 4 1 4 4 4 4 4 2 4 148 III.  
15.R GR Arwen z Liblických rákosin Monika Petránková 4 2 4 4 1 4 4 1 4 139 III.  
16.R LR Bless od Dubu Trojáku Daniel Zima 3 1 4 4 4 3 4 3 4 139 III.  
17.R LR Qwendy z Muchovy boudy Kateřina Hunkesová 4 2 4 4 1 4 3 2 3 131 III.  
18.R LR Bianca z Loveckého zámečku Simona Misurová 4 1 3 4 3 4 3 3 2 126 III.  
  GR Arwen Famous Gold Irena Zárubová   1            0 0 Odstoupila
  GR Dantes Aurea Rosa Blanka Tůnová 4 3 4 4 0 4 0 0 3 Neobstál

Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (vrozená chuť k práci – u plemen CS, AWS), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody

Vrchní rozhodčí: Jaroslav Šembera

Rozhodčí: 1 – 7 Ing. Jarmila Jindřichovská, Roman Hubek, 8 – 14 Milan Benda, Václav Procházka, 15 – 20 Milan Kříž, Jiří Hošek

Discipliny retrieveři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost

Vrchní rozhodčí: MVDr. Bohumil Brož

Rozhodčí: 1 – 6 Ing. Jan Horyna, Ivanka Soukupová, 7 – 13 Miloslav Šafařík, Josef Veselý, 14 – 20 Zdeněk Průša, Josef Ouzký

Ze soudcovských tabulek sestavil : Ing. Jan Horyna

 ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák