Klub chovatelů loveckých slídičů
Klubové podzimní zkoušky
se zadáním titulu CACT, Res. CACT  
dle zkušebního  řádu ČMMJ
Nové Jirny 14.10.2007
Vrchní rozhodčí JUDr. Blahoslav Jindřichovský


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - Ing. Jan Horyna
Vítězové - Ing. Jan Horyna
Obrazem - Ing. Jan Horyna
SLÍDIČI
  jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena titul
1S. Arina z Radinova dvora p. Radina NK 4 4 4 4 3 4 4 4 2 3 231 I. CACT
2S. York z Blatova Jan Rumlena AC 4 4 4 3 4 4 4 4 4 1 231 III.  
3S. Azalea of Klamar Garden Nora Čapková ASS 4 4 4 4 4 3 4 4 4 1 226 III.  
4S. Brita z Pískové doliny V. Ševcov ASS 3 1 3 4 4 4 3 4 4 1 188 III.  
  Acer of Klamar Garden Radka Kobylková ASS x x x x x x x 2 0 x neobstál
RETRIEVEŘI
1R. Genesis Star Royal Standard Ing. David Sležek LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. CACT
2R. Natali od Kovářovské hůrky Ivana Němcová GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I. CACT
3R. Dark Donattelo Aknel Top Ing. P. Sedláček FCR 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 184 I. CACT
4R. Carlsson Dynasty Anah Markéta Zelenková GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 182 I. res. CACT
5R. Especial The Dream Team J. Buček GR 4 3 2 4 4 4 3 4 4 4 171 I.   
6R. Brown Sugar Misantos E. Dušková LR 4 4 2 4 4 4 3 4 4 3 170 I. res. CACT
7R. Haky z Vlčích luk Luboš Pomajbík NSR 4 4 3 4 3 4 3 4 3 3 167 I. CACT
8R. Falco z Ročkova David Holub LR 4 3 4 4 4 4 4 4 2 4 175 II.   
9R. Hilary z Czafikovho dvora Denisa Sečová LR 4 2 4 4 4 4 3 4 4 3 170 II.   
   Exquisite The Dream Team Marie Šustová GR x 4 0 4 x x x x 4 x neobstál
   Bartoloměj od Dívčího skoku Markéta Zelenková GR x 2 x 0 x x x x 4 x neobstál
  Bady od Jelení stopy M. Hnízdil GR x 0 x x x x x x x x neobstál
  Cedra Šumné údolí Ing. I. Hula LR x x x 0 x x x x x x neobstál
  Arnie Tichý Don Romana Točíková GR x x x 0 x x x x x x neobstál
Disciplíny - retrieveři - 1. nos, 2. slídění s dohledávkou, 3. přinášení vlečené pernaté, 4. přinášení vlečené srstnaté, 5. přinášení kachny z hluboké vody, 6. chování po výstřelu, 7. vodění psa, 8. poslušnost a ovladatelnost, 9. paměť k aportu - marking, 10. přinášení
 
Discipliny - slídiči : 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – dohledávka pernaté, 9 – vlečka se srstnatou, 10 – přinášení kachny z hluboké vody
   
Rozhodčí: skupina 1 – 5 – Ing. Jarmila Jindřichovská, Jaroslav Schejbal, skupina 6 – 10 – Branko Danielovský, Naďa Zahajská, skupina 11 – 15 – Ing. Jan Horyna, Ivanka Soukupová, skupina 16 – 19 – Roman Hubek, Jindřich Vágner

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák