Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
s OMS Jindřichův Hradec a MS Bertiny Lázně
Mezinárodní všestranné zkoušky z přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT, Res. CACIT, CACT a Res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Třeboň 28.9. - 30.9. 2007
Vrchní rozhodčí - Marián Novák


Výsledky - M. Šírová a J. Šváb
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová
    Les Voda Pole Přinášení Hodnocení
   jméno vůdce pl. 1 2a 2b 2c 3 4 5 6 7 8 1 2 3 4 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 body cena titul
1. HERBERT ze Štěkotu Hermannová Jindra GR 4 4      4  4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 359 I. Vítěz zkoušek, CACIT, CACT, Nejlepší les
2. BEAUTY z Bouřné Jelínek Jan LR 4 4       3 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 355 I. res. CACIT, CACT
3. MOHITO To Royal Silk  Kordová Jana  FCR  3 3     4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 3 4 4 4 341 I. CACT
4. EVE´S ELISABETH Tetřeví dvůr  Černá Eva Ing.  LR  4   4   4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 355 II.   
5. AIREEN Brdské zlato  Štorková Libuše MVDr.  GR  2 4     4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 349 II.    
6. DARA od Zeleného smrku Hunkesová Kateřina LR 4 4     4 4 4 4 4 4 2 4 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 344 II.   
7. HANY z Proutku Šmejkal Jan LR 2 4     4 3 4 2 3 3 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 331 II.   
8. MÁŠENKA Libošovská blata Jedlička Karel LR 4 4     4 1 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 352 III. Nejlepší pole
9. AARON ADISON Kelečský poklad Korda František Ing. CBR 4 4     4 1 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 348 III. Nejlepší voda
10. AMY BLACK z Vltavotýnských lesů Brom Jan LR 4 4     4 1 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 341 III.  
11. VARUS z Vlčích luk Likler Milan CBR 4 4     4 1 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 339 III.  
12. DASTY Chlupaté štěstí Alwanová Simona GR 4 3     4 1 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 337 III.  
13. Roulette Cashier v.d. Weeward Šafařík Miloslav LR 4 4     4 2 4 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 335 III.  
14. CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 4 4     4 1 4 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 3 3 4 3 332 III.  
15. ARAMIS od Dívčího skoku Ton Luboš GR 3 4     4 1 4 4 4 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 4 2 326 III.  
16. IRON MAN Draco Minor Šafařík Miloslav LR 4 2     4 3 4 4 4 4 3 4 1 4 4 4 4 4 1 4 3 4 4 4 312 III.  
    HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 2 4     x x 0 4 4 x 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 x 268 neuspěl
   ESTEE The Dream Team Ranftlová Zuzana GR 4 4     4 3 4 4 4 4 2 4 0 4 x x x x x x x x x x 170 odstoupila
   DODA Rabienska Knieja Hoff Wladyslaw LR x x     x x x x x x 2 1 x 3 4 3 x 4 4 4 3 x x x 135 neuspěl
  EXQUISITE The Dream Team Šustová Marie GR 4 4     x 0 4 4 x x x x x x x x x x x x x x x x 56 neuspěl
   SAMUEL Chlupaté štěstí Kantorová Jiřina GR 2 3     x 0 2 3 x x x x x x x x x x x x x x x x 35 neuspěl
  BARTOLOMĚJ od Dívčího skoku Zelenková Markéta GR x x     x x x x x x 0 4 x x x x x x x x x x x x 16 neuspěl
  CINTIA Čertova stěna Pípal Jiří GR x x     x x 0 x x x x x x x x x x x x x x x x x 0 neuspěl
Disciplíny:
LES 
1. Následování, 2.Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře a) vodič, b) oznamovač, c) hlasič, 3. Přinášení vlečené srstnaté, 4. Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50m, 5. Odložení, 6. Vodění psa, 7. Chování na stanovišti, 8. Poslušnost a ovladatelnost
VODA
1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2. Přinášení kachny hluboké vody, 3. Dohledávka pohozené kachny, 4. Poslušnost a ovladatelnost
POLE
1. Navádění na  2 ks pernaté - handling, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Chování po výstřelu, 5. Paměť k aportu - marking, 6. Nos, 7. Poslušnost a ovladatelnost
PŘINÁŠENÍ
1. pernaté, 2. kachny, 3. srstnaté
 
ROZHODČÍ:  MVDr. Bohumil Brož, Milan Hampl, Milan Řezníček, Jaroslav Dostál, Milan Nosek, Lucie Šeráková, Miroslav Pecháček, Ing. Jan Horyna, František Bárta st., Břetislav Uchytil ml.

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák