Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
ve spolupráci s LČR LZ Dobříš, OMS Příbram
 a panem Václavem Bartůňkem
Klubové podzimní zkoušky retrieverů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Dobříš – Vacíkov 2.9. 2007
Vrchní rozhodčí Miroslav Pecháček


Výsledky - M. Šírová a J. Šváb
Účastníci - M. Šírová
Vítězové - M. Šírová
Obrazem - M. Šírová a I. Maříková
   jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena

titul

1. HERBERT ze Štěkotu Hermannová Jindra GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.R Vítěz zkoušek, CACT
2. ESTEE The Dream Team Ranftlová Zuzana GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.R res. CACT
3. ADÉLKA Chlupaté štěstí Cvachová Lenka GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.R  
4. Amberside Arry Poter Korda František Ing. LR 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 184 I. CACT
5. AIREEN Brdské zlato Štorková Libuše MVDr. GR 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 182 I.  
6. BENEDICTINE Vetcare Bohemia Mařík Pavel GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 182 I.  
7. JARY z Vlčích luk Korda František Ing. LR 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 178 I. res. CACT
8. IKE z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 177 I. CACT
9. AMMY z Liščích svahů Šimůnek Luděk LR 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 177 I.  
10. CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 177 I.  
11. BOLS BLUE Vetcare Bohemia Kocurová Monika GR 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 177 I.  
12. BLUE ROSE DYNASTY Santana Golden Mach Jaroslav GR 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 177 I.  
13. EXQUISITE The Dream Team Šustová Marie GR 4 4 3 4 4 4 4 3 4 4 177 I.  
14. SABA z Vlčích luk Brom Jan CBR 3 3 4 4 4 4 4 3 4 3 163 I.  CACT
15. BETTY z Volarských lesů Bláha Jaroslav LR 4 4 4 4 2 4 4 4 3 3 170 II.  
16. ESARA od Tří jasanů Klasna Michal GR 4 3 4 2 4 3 4 3 4 4 165 II.  
   BEAUTIFUL PASSION Goldy Forever Jirásková Milada Ing. GR x x 4 0 x x x x x x Neuspěl
   AURY Ey Kety Tonová Jaroslava GR x x x x 1 x 3 x 0 x Neuspěl
  HATY z Dančí stráně Grof Viktor LR x x x x x x x x x 0 Neuspěl
  ABBEY z Řetovského údolí Grof Viktor LR x x x 0 x x x x x x Neuspěl
  GRYFFINDOR JUNIOR The Best Baron Chvalovská Helena GR                     Nenastoupil pro indispozici
  HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR                     Nenastoupil pro indispozici
  AMINA z Ledenických zahrad Šeráková Veronika LR                          Nenastoupil pro indispozici
  ARKA z Modré hladiny Šeráková Lucie CCR                     Nenastoupil pro indispozici

Disciplíny - retrieveři - 1. nos, 2. Slídění s dohledávkou, 3. přinášení vlečené pernaté, 4. přinášení vlečené srstnaté, 5. přinášení kachny z hluboké vody, 6. chování po výstřelu, 7. vodění psa, 8. poslušnost a ovladatelnost, 9. paměť k aportu - marking, 10. přinášení

Rozhodčí: Bartůněk Miloslav, Ing. Jan Hamřík, Ivan Petrbok, Vladimír Kolín, Michal Urban, František Bárta st., František Bárta ml., Václav Novotný

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák