Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
ve spolupráci s OMS České Budějovice, Lesy ČR Hluboká nad Vltavou,
MS Drahotěšice a HS Pořežany
II. JIHOČESKÉ DERBY RETRIEVERŮ
Klubové všestranné zkoušky z přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Vlkov u Drahotěšic 24.8. - 26.8.2007
Vrchní rozhodčí Jaroslav Dostál


Výsledky - M. Šírová a J. Šváb
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová
 
    Les Voda Pole Přinášení Hodnocení
   jméno vůdce pl. 1 2a 2b 2c 3 4 5 6 7 8 1 2 3 4 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 body cena titul
1. ESTEE The Dream Team Ranftlová Zuzana GR 3 4     4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 360 I. CACT, Vítěz zkoušek, Nejl. pole
2. DARA od Zeleného smrku Hunkesová Kateřina LR 4 3     4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 348 I. CACT
3. CADDY z Pařízku Lhota Tomáš Ing. LR 4 3     4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 3 4 4 339 I. res. CACT
4. NATALI od Kovářovské hůrky Němcová Ivana GR 4   4   4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 3 4 3 4 4 4 352 II. Nejl. les
5. AKIM z Královských teras Pokorná Jarmila Bc. GR 3 3     4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 3 4 4 4 4 4 345 II.  
6. AARON ADISON Kelečský poklad Korda František Ing. CBR 4 4     2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 3 4 3 4 4 4 334 II.  
7. AMY BLACK z Vltavotýnských lesů Brom Jan LR 4 4     4 4 4 4 4 4 4 4 2 4 3 3 4 4 4 4 2 3 4 4 330 II.  
8. MOHITO To Royal Silk Kordová Jana FCR 3 3     4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 2 4 3 3 4 4 323 II. Nejl. voda
9. DASTY Chlupaté štěstí Alwanová Simona GR 4 3     4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 329 III.  
10. BAILIE Pohoda Otevřelová Petra Mgr. LR 3 3     4 4 4 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 334 III.  
  CINTIA Čertova stěna Pípal Jiří GR 4 2     4 4 3 2 3 4 3 3 0 3 4 4 4 4 3 4 4 3 1 2 292 Neuspěl
  HILARY z Czafikovho dvora Sečová Denisa LR 1 4     x x x 4 4 x 0 4 4 3 4 3 4 4 4 4 4 4 3 x 237 Neuspěl
   EDDIE od Jaloviska Šťastná Radka LR x x     x x x x x x 4 4 0 3 4 3 x 4 4 4 3 4 4 x 173 Neuspěl
  SAMUEL Chlupaté štěstí Kantorová Jiřina GR x x     x x x x x x 4 4 0 3 4 2 x 4 2 4 3 4 4 x 160 Neuspěl
  BORGO Calenzana Kotasová Helena LR 3 4     4 3 4 4 x 4 x 3 x x x 0 x x x x x x x 3 129 Neuspěl
 
Disciplíny:
LES 
1. Následování, 2.Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře a) vodič, b) oznamovač, c) hlasič, 3. Přinášení vlečené srstnaté, 4. Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50m, 5. Odložení, 6. Vodění psa, 7. Chování na stanovišti, 8. Poslušnost a ovladatelnost
VODA
1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2. Přinášení kachny hluboké vody, 3. Dohledávka pohozené kachny, 4. Poslušnost a ovladatelnost
POLE
1. Navádění na  2 ks pernaté - handling, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Chování po výstřelu, 5. Paměť k aportu - marking, 6. Nos, 7. Poslušnost a ovladatelnost
PŘINÁŠENÍ
1. pernaté, 2. kachny, 3. srstnaté
 
ROZHODČÍ:  Ing. Jan Horyna, MVDr. Bohumil Brož, Pavel Sochor, Miroslav Pecháček, Karel Kieweg, František Bárta, Miloslav Šafařík, Václav Fišer, 
Branko Danielovský, Jaroslav Schejbal

 

 

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák