Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
OMS Kutná Hora a MS Roháč - Malešov
IV. ročník soutěže o Pohár Světa myslivosti
Klubové speciální zkoušky z vodní práce
Klubové podzimní zkoušky
se zadáním titulu CACT a res. CACT
Malešov 11. - 12.8. 2007


Klubové zkoušky z vodní práce retrieverů - výsledky
Klubové zkoušky z vodní práce slídičů - výsledky
Klubové podzimní zkoušky retrieverů - výsledky
Klubové podzimní zkoušky slídičů - výsledky
Příspěvek výcvikáře KCHLS - Ing. Jana Horyny
Obrazem 11.8.2007 - Ing. Jan Horyna
Obrazem 12.8.2007 - Ing. Jan Horyna
 
Vítěz Poháru Světa myslivosti, KPZ a KSZVP
Vítěz Poháru Světa myslivosti, KPZ a KSZVP
Akim z Královských teras - vůdce Bc. Jarmila Pokorná a Annie ze Sechova - vůdce Mgr. Zuzana Mandelová
  Pl. Jméno psa Vůdce PZ SZVP celkem Max. Koef.
1. GR Akim z Královských teras Bc. Jarmila Pokorná 188 136 324 324 100,0
2. GR Annie ze Sechova Mgr. Zuzana Mandelová 183 136 319 324 98,4
3. LR Roulette Cashier v. d. Weeward Miloslav Šafařík 183 132 315 324 97,2
4. GR Dasty Chlupaté štěstí Simona Alwanová 174 136 310 324 95,6
5. GR Aireen Brdské zlato MVDr. Libuše Štorková 183 118 301 324 93,0
6. LR Berry od Řeky Blanice Dušan Nechvátal 180 109 289 324 89,0
7. ASS Karma Hadí vrch Josef Štěpáník 220 86 306 352 87,0
8. WSS Aris Merylic Zdeněk Veleba 198 98 296 352 84,0
   NK Ajka Černohorský kout Zdeněk Šimánek - 238      
   ASS Dino od Stroupinského potoka Eva Prouzová 225 -      
   AC Beatrice z Kutnohorských vrchů Vlastimil Kužel 222      
  LR Bailie Pohoda Petra Otevřelová 184      
  LR Erfy od Jaloviska Jana Kolevská 183      
  LR Hilary z Czafikovho dvora Denisa Sečová 183      
  LR Ašar Los Bumbos Roman Hubek 182 -      
  LR Engie od Jaloviska Jana Kolevská 177 -       
  LR Valentine Girl Tankaram Josef Stránský 177 -      
  GR Brigitte of Dream Team Radka Štencelová 174 -      
  LR Ixi z Kostelce u Jihlavy Jiří Bárta 168 -      
  LR Danillo Vacbro Josef Kulhánek 167 -      
  LR Princess Beauty Draco Minor Miloslav Šafařík - 130      
  LR Monty Black Sable Blues Barbora Pánková - 129      
  LR Tangerine od Himalájského cedru Karel Jedlička 128      
  GR Carlsson Dynasty Anah Markéta Zelenková - 128      
  GR Atrey Tangaroa Pavla Benešová - 118      
  GR Bartoloměj od Dívčího skoku Markéta Zelenková - 116         
   GR Aramis od Dívčího skoku Luboš Ton - 104      
  WSS Gabi Jifex Jindřich Fencl - 90       
  AC Nero z Březnického Balkánu Ing. Jaroslav Šarman - 79      
   FCR Cofee Black Brianta Zdeněk Švarc - -       
   LR Bonny z Kunštátského panství Pavlína Procházková - -      
  LR Wick z Vinice Průša Zdeněk - -      
  GR Blue Rose Dynasty Santana Golden Jaroslav Mach - -      
  GR Bady od Jelení stopy Jana Hnízdilová - -       
   LR Fantagiro od Tří jasanů Petra Marusičová - -      
  GR Dorris Aurea Rosa Eva Píchová - -      
  LR Berenica z Loveckého zámečku Zdenka Poláková - -      
  GR Natali od Kovářovské hůrky Ivana Němcová - -      
  LR Aura z Ledenických zahrad Petra Tůmová - -       
  LR Hortenzie z Ročkova Eva Polesná - -      
   ASS Gisela ze Šipší Petr Hoferek - -      
  ASS Cedro z Křížových alejí Milan Šumšal - -      
   AC Earthly Look Black Petrs Jiří Horák - -      
   WSS Eis Jifex Ing. Jan Kalafut - -      
  WSS Art z Příbrazských blat Josef Gregorovič - -      
  ASS Arina z Jesenického údolí Petra Golinovská - -      
  NK Cyr od Zelené chaty Martin Lukáš - -      

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák