Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů
s  OMS  Příbram, MS Rosovice a SLR Coloredo-Mansfeld – Dobříš

Klubové speciální zkoušky z vodní práce
se zadáním titulu CACT a res. CACT
dle platného zkušebního  řádu ČMMJ
Dobříš – Rosovice 28.7. 2007
vrchní rozhodčí MVDR. František Šimek

Výsledky - M. Šírová a J. Šváb
Účastníci - foto M. Šírová
Vítězové - foto M. Šírová
Obrazem - foto M. Šírová a L.Ton
 
     jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

body

cena

titul

1. AMY BLACK z Vltavotýnských lesů Brom Jan LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I.R Vítěz zkoušek, CACT
2. DASTY Chlupaté štěstí Alwanová Simona GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I.R CACT
3. DELIBES´S Golden Marian Štorková Libuše MVDr. GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I.R res. CACT
4. CHRIS z Vavřineckých rákosin Květoňová Dagmar Ing. LR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I.R res. CACT
5. ARKA z Modré hladiny Šeráková Lucie CCR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 136 I. CACT
6. BAILIE Pohoda Otevřelová Petra Mgr. LR 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 133 I.  
7. HILARY z Czafikova dvora Sečová Denisa LR  4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 132 I.  
8. EXQUISITE The Dream Team Šustová Marie GR  3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 130 I.  
9. CARLSSON Dynasty Anah Zelenková Markéta GR 4 4 3 4 4 4 4 3 3 4 127 I.  
10. PARADIS Trokavecká farma Kadleček Martin LR 4 4 3 4 4 3 4 3 4 4 127 I.  
11. IKE z Vlčích luk Žampachová Eva MUDr. FCR 4 4 2 4 4 4 4 4 4 4 130 II.  
12. AIMEE Circinus Špik Pavel LR 4 4 2 4 3 4 4 4 4 4 128 II.  
13. ANNETTE ze Zaječovského vršku Hřebíčková Iva GR 4 4 2 4 4 4 4 4 3 4 126 II.  
14. ANNIE ze Sechova Mandelová Zuzana Mgr. GR 4 4 2 4 4 4 4 4 3 4 126 II.  
15. ARAMIS od Dívčího skoku Ton Luboš GR  4 4 2 4 4 4 3 4 3 4 124 II.  
16. PETITE FLEUR Misantos Míšek Antonín LR 3 4 2 4 4 4 3 4 4 4 122 II.  
  WRANGLER Misantos Míšek Antonín GR 4 4 4 0 4 4 4 4 4 4 neobstál
  BONA Cyrcon Sagitarius Polesná Eva LR 4 4 x 0 4 3 3 x x x neobstál
  BARTOLOMĚJ od Dívčího skoku Zelenková Markéta GR 2 x x 0 4 4 4 4 x x neobstál
  ARNY ze Sechova Kýrová Kateřina GR 4 0 x 4 x 2 x x x x neobstál
  HORTENSIE z Ročkova Polesná Eva LR x x 3 2 x x 0 x 3 x neobstál
  BEAUTY z Bouřné Jelínek Jan LR x x 0 4 x x x x x x neobstál
  DYBA z Vlčích luk Vondrová Michaela GR x x 3 0 x x x x x x neobstál
  WATTERLOO Misantos Míšek Pavel GR x x x 0 x x x x x x neobstál

 Discipliny (retrievři) : 1 – přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2 – přinášení kachny z hluboké vody, 3 – práce v rákosí, 4 – dohledávka pohozené kachny, 5 – chování po výstřelu, 6 – paměť k aportu - marking, 7 – přinášení, 8 – vodění psa, 9 – poslušnost a ovladatelnost, 10 – chování na stanovišti

Pozn. pro účastníky těchto zkoušek - Soudcovská tabulka orazítkovaná kulatým razítkem OMS Příbram Vám přijde poštou!

ZPĚT

Section English Cocker Spaniel´s Section English Springer Spaniel´s Section Welsh Springer Spaniel´s Section Clumber Spaniel´s Section Retriever´s Sekce Německých křepeláků prozatím nemá vytvořeny stránky www.
Anglický kokršpaněl Anglický špringršpaněl Welššpringršpaněl Clumber španěl Retrívři Německý křepelák